Виконком – 28.04.2023

28 квітня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Зазимської сільської ради, на якому розглянули 22 питання порядку денного, в тому числі блок питань щодо присвоєння поштових адрес.

В першому питанні було схвалено звіт про виконання бюджету Зазимської територіальної громади за І квартал 2023 року. Деталі в презентації на сайті громади (розділ «Місцевий бюджет»).

В «різному» сільський голова повідомив, що заплановано ремонт дороги між Пухівкою та Калинівкою, фінансування якого передбачається Урядом України. На даний час буде розглядатися внесення змін до проєкту, який, до речі, розроблявся ще до повномасштабного вторгнення. Реалізувати проєкт планують протягом 2023-2024 років.

Також Віталій Крупенко повідомив, що з 8 травня 2023 року збирати НЕсортоване сміття почне КП «Добробут» (замість ТОВ «Селтік ТБО»). Деталі повідомимо окремо.

Сільський голова відзначив успішність кампанії щодо заборони використання штучних квітів на кладовищах. Деякі громади Київщини та інших областей України вивчають наш досвід з метою втілення такої ініціативи у себе.

Найближчим часом заплановано придбання спецавтомобіля для Зазимської медичної амбулаторії.

Попередній запис
Зустріч з дитячим письменником
Наступний запис
Оновлення системи сміттєзбору
Вам також може сподобатися
Меню