Виконком – 29.02.2024

29 лютого 2024 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Зазимської сільської ради.

Перші питання порядку денного стосувалися звітів керівників структурних підрозділів та напрямів роботи.

Зокрема, Андрій Олександрович Бойко доповів про виконану роботу Молодіжною радою при Зазимській сільській раді у 2023 році. Було проведено велику кількість різних заходів, які націлені на покращення дозвілля молоді та їх розвитку. Більшість з них були благодійними. Це: марафон «Біг заради Перемоги», майсер-класи «Майстерня святого Валентина», акція підтримки воїнів «Святий Валентин для ЗСУ», серія благодійних вечорів музики у Літках, Рожнах, Пухівці, Зазим’ї та Погребах, відзначення Дня молоді «Молодь крокує до Перемоги», серія безкоштовних ігор CashFlow, молодіжний форум «Табір змін» та ін. Було відкрито Молодіжний простір у Пухівці. Попри те, що новий склад «молодіжки» не зібрався (отримали лише 4 заявки), на 2024 рік заплановано проведення низки тренінгів та тематичних зустрічей для молоді у Молодіжному просторі, а також благоустрій території поряд з ним.

У звіті директора Комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» Тетяна Іванівна Мехед доповіла про наявність художніх колективів у селах громади та їхні здобутки. Зокрема, про отримання другого місця на міжнародному конкурсі у Кракові (Польща) хореографічним колективом із села Рожни. Також Тетяна Іванівна приділила увагу роботі бібліотек.

Про підсумки роботи сільської ради зі звернень громадян за 2023 рік доповідала начальник відділу документообігу, звернень громадян, внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ Гордієнко-Шаповал Аліна Михайлівна. Важливою зміною у роботі структурного підрозділу є початок використання електронної системи документообігу. В останні місяці року програмне забезпечення використовувалося у тестовому режимі, а з 1 січня всі працівники сільської ради повноцінно почали здійснювати операції з документообігу за допомогою цієї системи.

Щодо питання Опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування) доповідала начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я Нінель Павлівна Лазарєва. Принагідно вона повідомила, що Указом Президента України №33/2024 від 29.01.2024 року почесне звання «Мати-героїня» присвоєно двом жителькам громади. Це: матір шести дітей Наталія Миколаївна Козловець (с. Погреби) та матір п’яти дітей Людмила Володимирівна Кабан (с. Літочки).

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та правоохоронної роботи Андрій Леонідович Ткачук презентував два звіти: про стан підготовки до паводків, повеней та вжиття заходів, спрямованих на протидію підтопленню на території сіл громади, а також про стан протипожежної безпеки у будівлях та приміщеннях Зазимської сільської ради. Зокрема, по першому питанню він повідомив, що є необхідність у розробці проєктно-кошторисної документації щодо робіт з берегоукріплення. Щодо другого питання, то є деякі приміщення, які потребують встановлення протипожежної сигналізації. Окрім цього, у 2023 році на території Придесення відбулося 215 пожеж, у результаті яких загинуло четверо осіб. Завдяки наявності п’яти пожежних команд, під’їзд авто складає 12 хвилин (регламентований час до 25 хвилин).

Враховуючи те, що періодично у громаді фіксуються випадки, які є небезпечними для здоров’я та життя людей, на засіданні виконавчого комітету ухвалено рішення про створення міждисциплінарної команди на 2024 рік для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Решта питань стосувалися розгляду заяв громадян відносно взяття на квартирний облік, надання згоди на підключення до природного газу, проведення робіт з благоустрою, надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, присвоєння поштових адрес тощо.

Окрім того, сільський голова Віталій Вікторович Крупенко повідомив, що віднині Зазимська сільська рада може надавати послуги у сфері будівництва (містобудівні умови).

Попередній запис
Послуги у сфері будівництва можна отримати у Зазимській сільській раді
Наступний запис
Вічна пам’ять Касічу Івану Сергійовичу!
Вам також може сподобатися
Меню