Виконком-30.05.2023

30 травня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Зазимської сільської ради, на якому було розглянуто 45 питань порядку денного, в тому числі блок питань про присвоєння адреси.

Зустріч почалася з приємного – привітання керівника Погребського ліцею Ярошинського Петра Івановича з днем народження.

Також сільський голова представив начальника відділу капітального будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури Кирилюка Володимира Анатолійовича. Новообраний керівник надав присутнім коротку довідку про свою професійну діяльність та розповів про напрями своє роботи на нинішній посаді. Володимир Анатолійович зауважив, що зима буде нелегкою і вже зараз починаються роботи з підготовки до нового опалювального сезону.

Після цього розпочато розгляд питань; на деяких з них зупинимося детальніше.

Кириченко Валентина Миколаївна доповіла про роботу військово-облікового бюро Зазимської сільської ради в 2023 році. Зокрема:

  • на даний час на території сіл громади на військовому обліку перебуває 2586 осіб;
  • 265 осіб мобілізовані та призвані за власним бажанням до Збройних Сил, Національної гвардії та Територіальної оборони;
  • 68 юнаків 2006 року народження пройшли медичну комісію та отримали приписні посвідчення.

По другому питанню вирішили створити місцеві спеціалізовані служби цивільного захисту Зазимської ТГ. Відповідно до доповіді Ткачука Андрія Леонідовича, передумовою ухвалення цього рішення є постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту» та «Про затвердження Положення про спеціалізовані служби цивільного захисту». Таким чином, до переліку таких служб увійшли: місцева спеціалізована комунально-технічна служба, місцева спеціалізована медична служба, місцева спеціалізована служба зв’язку і оповіщення, місцева пожежно-рятувальна спеціалізована служба, місцева спеціалізована служба охорони публічного (громадського) порядку.

Завданнями спеціалізованої служби є:

  • участь у розробленні планів реагування на надзвичайні ситуації, планів цивільного захисту на особливий період;
  • здійснення заходів з переведення спеціалізованих служб до функціонування в умовах надзвичайних ситуацій та особливого періоду;
  • підготовка та забезпечення готовності до дій за призначенням спеціалізованих служб та ін.

Також, відповідно до вимог чинного законодавства в умовах воєнного часу та враховуючи загрозу майну жителів громади у зв’язку з ракетними обстрілами нашої території, рішенням виконавчого комітету було утворено комісію з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.

Інші питання порядку денного засідання виконавчого комітету стосувалися покращенню роботи відділу надання адміністративних послуг, внесенню змін до складу комісії з питань технічної інвентаризації та паспортизації дитячих ігрових та спортивних майданчиків, погодження розрахунків деяких витрат в діяльності КП «Добробут», надання згоди на сезонну торгівлю, погодження проведення робіт з благоустрою території, надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами та ін.

Також розглядали питання, які знаходяться у віданні Служби у справах дітей та сім’ї.

Попередній запис
Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини
Наступний запис
Сесія-31.05.2023
Вам також може сподобатися
Меню