Виконком – 30.05.2024

30 травня 2024 року відбулося засідання виконавчого комітету Зазимської сільської ради.
На початку сільський голова Крупенко Віталій Вікторович привітав з ювілеєм члена виконавчого комітету, директора Погребського ліцею Ярошинського Петра Івановича.
По першому питанню порядку денного начальник управління фінансів Чиж Мар’яна Анатоліївна доповіла про виконання бюджету Зазимської сільської територіальної громади за 1 квартал 2024 року.
Окрім того, на засіданні затвердили склад оперативного штабу підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Зазимської сільської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 року. Попри те, що лише починається літо, готуватися до зими потрібно вже зараз.
Також розглядалося питання затвердження проєктно-кошторисної документації капітального ремонту приміщень їдальні у Пухівському ЗЗСО.
Виконавчим комітетом затверджено акт обстеження стану дорожнього покриття доріг, вулиць комунальної власності. Відповідно до цього документа, найближчим часом планується вирівнювання та підсипка визначених вулиць в громаді.
Значний блок питань стосувався роботи Опікунської ради, здійснення робіт з благоустрою, підключення природного газу для домогосподарств та ін.

Попередній запис
Важлива інформація щодо ВЛК!
Наступний запис
Підвищення в турнірній таблиці
Вам також може сподобатися
Меню