Виконком – 31.01.2023

31 січня відбулося перше в 2023 році засідання виконавчого комітету Зазимської сільської ради, на якому було розглянуто 32 питання (в т.ч. блок питань щодо присвоєння поштових адрес).

Перші п’ять питань стосувалися схвалення звіту про виконання місцевого бюджету за 2022 рік та звітування керівників структурних підрозділів сільської ради про підсумки роботи за минулий рік.

Про схвалення звіту про виконання бюджету Зазимської сільської територіальної громади за 2022 рік.

Начальник управління фінансів Чиж Мар’яна Анатоліївна повідомила, що дохідна частина бюджету виконана у сумі 177 797 473,12 грн. Міжбюджетні трансферти становлять 41  764 665,12 грн. Видаткова частина бюджету виконана в сумі 190 830 204,28 грн., в тому числі міжбюджетні трансферти 9 740 242,16 грн. Загалом дохідна частина нашого бюджету виконана на 94,76%. Невиконання бюджету спричинене військовим станом у нашій країні, недостатнім надходженням податків до бюджету, а також скасування акцизного податку, який не надходив до місцевого бюджету протягом шести місяців 2022 року (у зв’язку з цим бюджет громади недоотримав майже 10 млн грн.)
Видаткова частина бюджету до призначеного плану виконана на 85,47%. Загалом виконувалися поточні видатки та оплачувалися захищені статті. Капітальні видатки в 2022 року не здійснювалися. Майже 10 млн грн було витрачено на облаштування укриттів в громаді.
Мар’яна Анатоліївна зазначила, що бюджет 2023 року майже вдвічі менший, ніж в минулих роках.

Про підсумки роботи сільської ради зі зверненнями громадян за 2022 рік.

Начальник відділу документообігу, звернень громадян, внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ Зазимської сільської ради Гордієнко-Шаповал Аліна Михайлівна повідомила, що за 2022 рік документообіг в цілому складає  6 796 документів. З них зареєстровано 1 097 звернень громадян:

  • 289 звернень про надання матеріальної допомоги;
  • 221 звернення про присвоєння поштової адреси земельним ділянкам;
  • 61 звернення щодо ліквідації аварійних дерев;
  • 21 звернення про надання дозволу на торгівлю;
  • 7 колективних звернень;
  • 7 звернень щодо будівництва доріг;
  • 7 звернень щодо забезпечення дровами та 233 інших питань;
  • 251 окремо звернення громадян по земельним питанням;
  • зареєстровано та забезпечено контроль за дотриманням встановлених термінів розгляду 75  запитів на публічну інформацію тощо.

Про підсумки роботи відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення за 2022 рік.

Начальник відділу Лазарєва Нінель Павлівна повідомила, що відділом була проведена значна робота щодо реєстрації та забезпечення умов проживання внутрішньо переміщеним особам. З 24 лютого 2022 року в нашій громаді на облік стало 1257 осіб, які евакуювалися через дії російських окупаційних військ та пройшли реєстрацію за місцем тимчасового проживання. В грудні на обліку залишилося 675 внутрішньо переміщених осіб.
Окрім того, з початку 2022 року відділом прийнято від громадян нашої територіальної громади 1365 заяв з відповідними документами про призначення різних видів соціальної допомоги, пільг та житлових субсидій.
Послугу догляду вдома отримує 49 осіб, з яких 37 – громадяни похилого віку, 12 – особи з інвалідністю.
Реалізується Програма соціального захисту населення «Турбота».
Зазимська сільська рада активно працює над залученням в громаду гуманітарної допомоги та забезпеченням нею найбільш потребуючих категорій населення громади, внутрішньо переміщених громадян, військовослужбовців та ін.

Про результати роботи служби у справах дітей та сім’ї на 2022 рік.

Начальник служби Шалєва Ірина Юріївна ознайомила присутніх з заходами, до яких було залучено дітей та сім’ї, що знаходяться на обліку. Станом на 31.12.2022 рік на обліку Служби перебувають 24 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; 8 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах; 330 дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях; 62 дитини з інвалідністю; 80 дітей із числа ВПО (які навчаються у школах/садочках громади).

Про виконання плану роботи комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» Зазимської сільської ради за 2022 рік.

Директор КЗ «ЦКДС» Кожушко Валентина Борисівна повідомила, що на даний час в громаді є 6 діючих клубних закладів та 5 бібіліотек.
У 2022 році у зв’язку з простоєм робота клубних закладів була спрямована на збереження творчих колективів Придесення, які мають звання «Народний» та «Зразковий».
Також Валентина Борисівна перерахувала заходи, які були організовані Центром, а також в яких заходах творчі колективи громади брали участь за межами громади.

Під час розгляду питання «Про організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти Зазимської сільської територіальної громади в ІІ семестрі 2022-2023 навчального року» начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Щиголь Наталія Миколаївна зачитала списки пільгових категорій на харчування. Кількість таких учнів та вихованців в усіх закладах освіти становить 540, серед яких, наприклад, 8 дітей позбавлених батьківського піклування, 255 – діти учасників УБД (АТО), ЗСУ, ДФТГ, 65 – ВПО та ін.
Окрім того, сільський голова зауважив, що з початку року з’явилися скарги на якість харчування в деяких закладах освіти. Однак виявлено причину проблеми та вжито заходів по їх вирішенню.

На засіданні виконавчого комітету було внесено зміни до складу Комісії з питань благоустрою території та Адміністративної комісії при виконавчому комітеті Зазимської сільської ради.

Також рішенням виконавчого комітету утворено Комісію з питань евакуації населення, що викликано нинішньою ситуацію з підняттям рівня води в р.Десна. Найближчим часом населенню буде повідомлено алгоритм дій під час підтоплення.

Виконавчий комітет прийняв рішення про проведення Конкурсу з визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів (твердих, великогабаритних, ремонтних) на території Зазимської сільської територіальної громади. Слід зазначити, що Конкурс, призначений на 17 січня 2023 року, не відбувся через відсутність заявок учасників.

Активного обговорення також набуло питання «Про порушення клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати-Героїня». На даний момент мова йде про Кабан Людмилу Володимирівну, яка має права на отримання цього звання і всі необхідні дії з боку сільської ради  в організаційному та процесуальному плані виконано. Однак, як зазначила Шалєва Ірина Юріївна, зважаючи на досвід, це питання на вищому державному рівні буде вирішуватися довго. Так, наприклад, пакет документів щодо присвоєння звання «Мати-Героїня» Козловець Наталії Миколаївні був поданий Службою у справах дітей і сім’ї Зазимської сільської ради ще у вересні 2021 року, але він досі знаходиться на розгляді в Офісі Президента. Сільський голова зауважив, що потрібно звертатися в обласну адміністрацію та в Офіс Президента щодо прохання у пришвидшенні розгляду та підписанні Указу про присвоєння почесного звання «Мати-Героїня» вказаним матерям.

Попередній запис
Сім’ї з дітьми зможуть подавати заяви на отримання допомоги через ДІЮ
Наступний запис
Конкурс з визначення виконавця послуги з вивезення ТПВ
Вам також може сподобатися
Меню