Виконком – 31.03.2023

31 березня 2023 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Зазимської сільської ради, на якому розглянули 32 питання порядку денного.

В першому питанні було затверджено тарифи на вивезення твердих побутових відходів. Ці послуги найближчим часом почне надавати Комунальне підприємство «Добробут». Відповідно до розрахунків, вартість вивезення 1 куб.м ТПВ становить 270 грн, а собівартість одного сміттєвого пакету 120 л – 34 грн. Однак існує велика ймовірність що за кілька місяців буде здійснено перерахунок вартостей вивезення ТПВ у зв’язку з тим, що сміттєвий полігон «Десна-2» планують закрити, а вивезення сміття на інші полігони передбачає збільшення вартості надання послуг.

З калькуляцією та пояснювальною запискою можна ознайомитися тут.

Тому очевидним і найбільш правильним вибором для кожного є сортування відходів. Вторинна переробка ТПВ зменшує витрати на поводження зі сміттям домогосподарствами та є безпечною для навколишнього середовища!

Не менш важливе значення для благоустрою громади мало друге питання. Неозброєним оком видно, що в жителів громади є значний попит на різні види робіт з благоустрою. Відповідно до цього, а також зважаючи на Статут Комунального підприємства «Добробут», було прийнято рішення «Про затвердження розрахунків тарифів на платні послуги, що надаються КП «Добробут». Ці розрахунки будуть опубліковані на сайті громади. Населення зможе звертатися до КП з метою отримання послуг з подрібнення гілок, покосу трави, зрізання дерев, прибирання території, копіювання документів, а також роботи автоцистерни, трактора, екскаватора тощо.

Ще кілька питань стосувалися благоустрою в громаді. Зокрема рішенням виконкому було заборонено використання штучних квітів, вінків, кошиків на кладовищах громади. Також виконком уповноважив інспекторів та комісію з благоустрою на складання протоколів щодо порушення вимог благоустрою. На даний час в рамках двомісячника благоустрою здійснюється огляд території громади із залученням поліцейських офіцерів. За перше виявлення порушень вимог благоустрою власнику домоволодіння видається припис, який зобов’язує здійснити прибирання відповідно до зауваження протягом двох тижнів.

Рішенням виконавчого комітету було надано дозвіл на використання земельної ділянки комунальної власності в селі Пухівка з метою проведення навчань з гуманітарного розмінування. Відповідно до цього, на одній з територій села будуть готувати майбутніх саперів з наступним їх залученням до розмінувань на деокупованих територіях України. Під час навчання вибухів не буде, так як використовуватимуться лише муляжі різних пристроїв. В підготовці саперів буде задіяно спеціальну автомобільну техніку.

В «різному» сільський голова Віталій Крупенко зазначив, що в рамках двомісячника благоустрою було б доцільно провести конкурс на найохайніше село. Як варіант, в якості нагороди село, яке буде визначено переможцем, отримає стимул – пріоритет в реалізації деяких проєктів у майбутньому.

Окрім того, сільський голова повідомив про наступне:

  • почалося прибирання центральної дороги;
  • внесено зміни в чергування ДФТГ;
  • волонтерський рух в громаді є дуже потужним – Волонтери Придесення постійно знаходяться в роботі, здійснюють гуманітарні поїздки на схід України, допомагають військовим з громади;
  • коронавірус нікуди не дівся, тому у випадку захворювань рекомендується робити тести та дотримуватися вимог карантину з метою мінімізації поширення хвороби;
  • кількість пожеж в нашій громаді останнім часом зросла; в більшості випадків загорання трапляються через невідповідальну експлуатацію опалювальних приладів;
  • поліцейська станція в Рожнах практично готова до відкриття; на даний час вирішується питання з отриманням поліцейського автомобіля.

Також на засідання виконкому було запрошено офіцерів громади, з якими обговорили криміногенну ситуацію в громаді, а також нинішню роботу з виявлення порушень в сфері благоустрою.

Попередній запис
Річниця звільнинення Київщини
Наступний запис
Освіта Придесення. Огляд подій березня 2023 року
Вам також може сподобатися
Меню