Вистояли на Майдані – переможемо у війні!

Із часу відновлення Дня Гідності та Свободи у 2014 році українці відзначають цю дату в умовах війни. Війна, особливо її відкрита фаза після лютого 2022 року,
змусила суспільство активніше переосмислювати наше минуле, глибше відчувати й усвідомлювати важливість тих ціннісних орієнтирів, що їх чітко та відкрито
задекларували Майдани.

Пам’ятати про це потрібно не тільки 21 листопада, а кожного дня. Адже через Майдани утверджувалася наша ідентичність, пробуджувалася наша свідомість! Майдани стали невід’ємною частиною історії України та українців.

З метою просвітництва та збереження пам’яті про Помаранчеву революцію та революцію Гідності пропонуємо вашій увазі відеоролик про події на Майдані. Для більш глибшого вивчення революційних подій, що змінили нас, пропонуємо ознайомитися з інформаційно-методичними матеріалами:

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Особливо рекомендуємо ознайомитися з матеріалами дітям та молоді, які через вік не змогли бути безпосередніми очевидцями тих подій. Ці знання допоможуть їм краще зрозуміти суспільство, в якому вони живуть, та сформувати в собі якості ефективного та освіченого громадянина України.

Також за пропозицією Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності пропонуємо долучитися до флешмобу #БУТИ_ГІДНИМ. Ідея флешмобу: ділитися фотографіями, спогадами і роздумами про Майдани в соціальних мережах, зазначаючи вказаний хештег в записі.

Попередній запис
Конкурс для молоді
Наступний запис
Вічна пам’ять Лихоносу Руслану Вікторовичу!
Вам також може сподобатися
Меню