Визначили напрями роботи на найближчий час

25 січня відбулася нарада сільського голови з керівниками структурних підрозділів, комунальних підприємств Зазимської сільської ради та старостами.

Говорили про наступне.

31 січня набирає чинності наказ МОЗ щодо доповненого переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов‘язковим профщепленням. Відстороненню від роботи підлягають невакциновані працівники органів місцевого самоврядування, закладів охорони здоров’я державної та комунальної форм власності, комунальних підприємств, установ, організацій.
Отож працівники апарату сільської ради та комунальних закладів, підприємств, які не мають щеплення від COVID-19 будуть відсторонені від роботи з 31.01.2022 року.

За прогнозами синоптиків, в найближчі тижні в нашому регіоні очікується морозна погода. Інколи з досить суттєвою мінусовою температурою повітря. Тому на нараді в черговий раз обговорили питання пунктів обігріву в громаді. Раніше ми вже вказували їх адреси. Ознайомтеся з оновленою інформацією нижче. Бережіть своє здоров’я і уникайте переохолодження та обмороження. У випадку необхідності – заходьте погрітися до пунктів обігріву. Всі пункти обігріву працюють цілодобово та безкоштовно.

 • с.Погреби – приміщення сільської пожежної команди (вул.Соборна, 7-а, біля бювету);
 • с.Зазим’я – приміщення сільської пожежної команди (вул.Широка, 6);
 • с.Пухівка – приміщення сільської пожежної команди (вул.Соборна);
 • с.Рожни – приміщення сільської пожежної команди (вул.Свободи, 41-ж);
 • с.Літки:  -медамбулаторія – пров. Мельника, 5
  -приміщення старостинського округу (перший поверх) – вул. Шевченка, 63.

Синоптики також обіцяють сніжну погоду. Комунальні підприємства готові до боротьби із сніговими заметами на дорогах. Але, враховуючи велику кількість хворих серед комунальників, можливі затримки з розчищенням доріг. Тому, будь ласка, слідкуйте за прогнозом погоди та підготуйте себе і свій транспорт до ускладення переміщень дорогами громади.

Останніми днями спостерігається значне зростання кількості хворим коронавірусом та респіраторними захворюваннями. Від сьогодні Погребське і Зазимське НВО вже пішли на дистанційне навчання. Ще один заклад освіти теж починає показувати негативну динаміку за кількістю інфікованих. Вирішено уважно стежити за епідемічною ситуацією в школах та садочках, щоб оперативно реагувати та переводити на дистанційну форму навчання заклади освіти.
З цієї ж причини офлайн-проведення секцій та гуртків на найближчі тижні теж призупиняється.
В онлайн-режимі пройде й урочиста частина зустрічі випускників в усіх школах.

Про ситуацію в своєму секторі відповідальності доповів і офіцер нашої громади капітан поліції Самсоненко Сергій Вікторович. На даний час основна проблема в належному забезпеченні правоохоронної діяльності полягає в дефіциті кадрів. Кількість офіцерів громади визначається за чисельністю населення. Однак неофіційна чисельність жителів громади в деякі періоди року може перевищувати офіційну вдвічі або й більше. Тому реєстрація за фактичним місцем проживання має не тільки позитивний ефект для наповнення місцевого бюджету, але й для безпеки жителів громади.

На окремій зустрічі зі старостами сільський голова акцентував увагу на визначенні пріоритетних проектів та активній їх реалізації. Також обговорили закінчення ремонту в Пухівській медамбулаторії та закупівлі медичного обладнання і автомобіля екстренної медичної допомоги за рахунок субвенції з районного бюджету.

На цей тиждень заплановано:

 • 27 січня – розпочати переукладання медичних декларацій із сімейними лікарями;
 • 27 січня о 14:00 в актовій залі Погребського старостинського округу відбудеться засідання виконавчого комітету Зазимської сільської ради;
 • 27 січня о 16:00 в актовій залі Погребського старостинського округу відбудуться громадські слухання щодо Детальний план території земельної ділянки загальною площею 0,157 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Кутузова в с. Погреби. Також нагадуємо, що з оголошенням більшості громадських слухань та обговорень, які стосуються громади, можна, зокрема, ознайомлюватися на сайті в “Анонсах подій”;
 • 28 січня о 12:00 біля Кургану Слави в с.Літки відбудеться захід до Дня пам’яті героїв Крут.

Також запрошуємо жителів громади до обговорення проекту регуляторного акту «Про організацію надання ритуальних послуги», що стосується нових правил поховання в громаді.

Попередній запис
Паспортні послуги на Гіді з державних послуг
Наступний запис
Зимовий футбол повертається
Вам також може сподобатися
Меню