Як уникнути помилок під час пошуку роботи?

У шукача роботи традиційно мільйон запитань. І найперше – як і де знайти роботу?
Пропонуємо кілька перевірених лайфхаків.

Крок 1. Разом із вашим кар’єрним радником складіть індивідуальний план працевлаштування. Продумати крок за кроком – це вже пів справи.

Крок 2. До щоденних справ обов’язково відтепер додайте перегляд вакансій на сайті служби зайнятості. База вакансій оновлюється щодня.

У пошуку обов’язково зазначте регіон.
Усі пропозиції роботи тут: https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy

Крок 3. Відвідуйте ярмарки вакансій, які проводять спеціалісти служби зайнятості. Тут ви маєте можливість поспілкуватися з роботодавцем, почути його вимоги до фахівців, перелік обов’язків, поставити питання щодо графіку, заробітної плати тощо.

Пошук роботи – це не завжди так швидко, як хотілося б. Не опускайте руки після першої відмови! Рішучість, оптимізм, позитивне ставлення до життя скажуть про вас майбутньому роботодавцеві не менше, ніж ідеальне резюме.

Найбільша помилка людей, які шукають роботу, – пасивний пошук. Тобто ви розміщуєте резюме на сайтах, а потім чекаєте дзвінків – день, два, три… Така тактика пошуку роботи не досить дієва. Якщо будете тільки сидіти та чекати, то прийде не роботодавець, а старість.

Обізнаний – значить озброєний. Коли ви пройшли етап відбору претендентів, підготуйтесь до співбесіди! Ознайомтесь з інформацією про компанію, подумайте, які питання можете почути на співбесіді, підготуйте на них відповіді. Головне – це ваша обізнаність, впевненість у собі та щира усмішка.

Написане вище – це деяке узагальнення позитивного і негативного досвіду багатьох людей, які пробували свою професійну вдачу.

Якщо ви шукаєте роботу, фахівці Київської обласної службі зайнятості безкоштовно:

✔допоможуть зорієнтуватись на ринку праці;

✔підберуть пропозиції бажаної роботи;

✔нададуть оперативну інформацію про актуальні вакансії;

✔допоможуть скласти резюме;

✔допоможуть отримати/опанувати нову професію

✔проконсультують з питань організації та розвитку власної справи.

На період пошуку роботи безробітним громадянам призначається матеріальна підтримка у вигляді допомоги по безробіттю.

Зазначимо, що реєстрація у службі зайнятості не заважає використовувати інші сервіси з пошуку вакансій чи шукати бажану роботу самостійно. Співпраця зі службою зайнятості може стати як основним способом знайти роботу, так і ефективним додатковим інструментом.

Також ви маєте можливість розмістити резюме на сайті служби зайнятості.

Що для цього потрібно?

✔  Створіть персональний кабінет на сайті служби. Якщо ви зареєстрований безробітний, вам допоможе кар’єрний радник.

Разом з вами він вносить у персональну картку дані для резюме: професійні компетенції, додаткові навички, інформацію про освіту, участь у тренінгах та курсах; опис бажаної роботи.

✔В електронному кабінеті в опції «Мої резюме» ви створюєте резюме, заповнюючи запропоновані блоки. Збережене резюме розміщується на сайті ДСЗ.

✔ Натисніть «Зберегти». Готово! Перш ніж ваше резюме з’явиться на сайті, його перевіряє модератор. Якщо є потреба внести зміни, увійдіть до картки резюме, відредагуйте текст і знову збережіть зміни.

Ви також можете перейти на освітній портал Державної служби зайнятості https://skills.dcz.gov.ua/  і там теж розмістити резюме. Щоб це зробити, вам необхідно зареєструватися (перегляньте відеоінструкцію зі створення резюме на порталі https://skills.dcz.gov.ua/course/stvorennya-rezyume-na-sajti/). Заповнивши відповідні блоки, необхідно зберегти резюме та за бажанням відправити документ на e-mail роботодавцю або скачати у форматі PDF.

 

Отримайте онлайн консультацію за допомогою телеграм-каналу Київського обласного центру зайнятості: https://t.me/+fnLlSCkuIls1ZjVi

Чат-бот Київського обласного центру зайнятості: @test1874661bot

Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо актуальних подій та змін у роботі Київської обласної служби зайнятості на наших

Фейсбук-сторінці:  https://www.facebook.com/kyivobl

Інстаграм-сторінці: https://www.instagram.com/kobl_cz/

на сайті Київського ОЦЗ  https://kir.dcz.gov.ua/.

Попередній запис
Звіт ДЮСШ за перше півріччя 2022 року
Наступний запис
Школа мистецтв
Вам також може сподобатися
Меню