Є можливість компостувати! Не пали!

Кожну осінь і весну наші села покриваються задушливим димом, який утворюється від спалювання листя і сухої (а інколи й не зовсім сухої) рослинності, що залишається після прибирання на городах. Цей дим створює небезпеку для здоров’я людини та спричиняє незручності та важкість дихання. В багатьох випадках внаслідок неконтрольованого паління виникають пожежі.

Наголошуємо, що на території Зазимської сільської територіальної громади заборонено спалювати листя, залишки сухої рослинності та побутові відходи.
У випадку виявлення порушення звертайтеся до спеціаліста (інспектора) з благоустрою Зазимської сільської ради Кондратенка Віталія Георгійовича – 063-615-93-64.

Згідно з рішенням виконавчого комітету Зазимської сільської ради №677 від 16.09.2021 року у випадку виявлення порушень, інспектор з благоустрою спільно з офіцерами громади складає протокол про адміністративні правопорушення та подає на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті Зазимської сільської ради.
За порушення – штраф!

Також повідомляємо, що з 25 вересня 2021 року кожен бажаючий може здавати опале листя та скошену траву в пункт прийому, що знаходиться в с.Погреби (біля кладовища). Послуга платна – від 100 грн за 1 куб.м. Майданчик працює за графіком:

-субота (з 9:00 до 18:00),
-вівторок, середа, четвер (з 7:00 до 16:00).

Про відкриття подібних пунктів прийому в інших селах Придесення повідомимо окремо.

Зазначимо, що в Літках найближчим часом буде відкрито майданчик для компостування, куди буде звозитися опале листя та трава з пунктів прийому.

Є вибір: компостувати вдома або звозити на компостування в пункти прийому. Головне, не паліть! Не отруюйте себе та інших!

Попередній запис
Активність – запорука успіху
Наступний запис
Дякуємо за мудрість
Вам також може сподобатися
Меню