З Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Не на часі масові святкування, проте 23 серпня – в День Державного Прапора України – в кожному селі Придесення символ України гордо замайорів біля адмінбудівель, на будівлях підприємств, подвір’ях жителів наших сіл.
У Рожнівському старостинському окрузі особливий день. Дякуючи небайдужості і благодійній підтримці ТОВ «Ажур-Д», встановлено флагшток і на ньому урочисто піднято Прапор нашої Держави.

24 серпня ми святкуємо не тільки День Незалежності, але й День громади Придесення. На жаль, ніяких масових заходів провести ми не можемо через воєнний стан. Однак традиційні привітання та відзначення людей різних категорій ніхто не відміняв. Подарунки отримали 76 діток, які народилися в період з 24 серпня минулого року до сьогоднішнього дня. Також було відзначено одиноких людей, які перебувають на обліку сільської ради (50 чоловік) та людей похилого віку, які цьогоріч святкують свої ювілейні дні народження (152 чоловік).

З привітальним словом до жителів Придесення звернулося керівництво громади. Відео можна переглянути за посиланням.

Також онлайн-виступи художніх колективів підготував КЗ “Центр культури, дозвілля та спорту”.

Дякуємо воїнам Збройних Сил України за подарований відносно спокійний день в Придесенні! Дай, Боже, щоб це свято перший і останній раз ми святкували в умовах воєнного стану!
Впевнений, що наступного року наш прапор майорітиме у кожному селі, селищі, містечку від Сяну до Дону, а першочергово на тимчасово окупованих територіях!

Слава Україні! Слава нації! Віримо в ЗСУ! Смерть ворогам!

Попередній запис
Інформаційна довідка щодо змін у трудовому законодавстві України в умовах воєнного стану
Наступний запис
Вічна пам’ять Козакевичу Сергію Миколайовичу!
Вам також може сподобатися
Меню