З Міжнародним днем волонтерів!

5 грудня 2023 року під час засідання сесії Зазимської сільської ради з нагоди Міжнародного дня волонтерів було відзначено тих людей, без яких зараз дуже складно уявити нашу громаду та Україну загалом.

Понад 30 людей з Придесення отримали подяки, нагрудні знаки Зазимської сільської територіальної громади та відзнаки від Київської обласної державної адміністрації, Броварської районної ради та військових за допомогу українським військовим, людям зі складними життєвими обставинами, переселенцям та громадянам з деокупованих і прифронтових територій, а також безпритульним тваринам.

Це: Лиман Олександр, Пальгуєв Юрій, Одерій Андрій, Денисюк Юрій, Велігорська Тетяна, Доценко Наталія, Дабіжа Анастасія, Фісун Жанна, Дєєва Олена, Рижа Світлана, Суботовський Сергій, Форсюк Ярослав, Форсюк Інна, Тімофєєв Павло, Слинько Анатолій, Ребрик Катерина, Лупина Ігор, Лупина Євгенія, Ковалевська Оксана, Козік Світлана, Натарова Таїсія, Соколова Анастасія, Шумар Валентина, Сагайдак Олена, колектив «Пухівські павучки», Гринчук Микола, Улещенко Ігор, Шкрабій Майя, Ребіков Юрій, Савчук Тетяна, Пономар Людмила, Яцик Віталій, Максименко Олег, Некрашевич Олексій, Некрашевич Микола, Зелінська Світлана, Марійко Світлана.

Сільський голова Крупенко Віталій Вікторович привітав волонтерів з їхнім святом:

«Волонтерам не платять не тому, що вони нічого не варті, а тому що вони безцінні».

Це слова канадської спортсменки Шеррі Андерсон, з якими згоден на всі 100%.

Ці люди протягом 2014-2022 року постійно нагадували, що в Україні війна і нашим захисникам потрібна допомога. З першими атаками росіян 24 лютого ці люди вже мали план дій щодо забезпечення міцного тилу та підтримки фронту.

Пишаємося тим, що Придесення має дуже потужний волонтерський рух. Наші жителі збирають кошти на автомобілі та дрони, купують та ремонтують техніку військовим, здійснюють постійні поїздки на передову, щоб підтримати українських захисників, їх дух, надають допомогу постраждалим громадянам та особам зі складними життєвими обставинами, підтримують життєдіяльність прифронтових та деокупованих територій, проводять неймовірні заходи для збору допомоги воїнам, а також пропагують гуманне ставлення до тварин та піклуються про безпритульних котів та собак.

Успішне майбутнє нашої держави залежить від багатьох чинників і, зокрема, від розвиненого громадянського суспільства як спільноти активних та працьовитих жителів. Віддзеркаленням цього також є волонтерство.

Впевнений, що наша громада буде сильною та спроможною, бо у нас відповідальний бізнес, ефективне ДФТГ, самовіддані волонтери.

Україна переможе, бо фронт тримають найсміливіші та найсильніші воїни, а тил зміцнюють найвинахідливіші та найнаполегливіші волонтери.

Щиро вітаю всіх волонтерів з Міжнародним днем волонтерів! Дякую вам за роботу, яка не зупиняється ні вночі, ні в морози, ні в спеку.

Дякую кожному жителю та другу Зазимської територіальної громади за підтримку волонтерських акцій та неоціненний внесок у досягнення нашої спільної мети – Перемоги України!»

Попередній запис
Future Perfect – доступна англійська протягом життя
Наступний запис
Тимчасове відділення Нової Пошти
Вам також може сподобатися
Меню