“За двома зайцями” у Зазимському ліцеї

30 травня в Зазимському ліцеї «Академія успіху» був проведений благодійний захід від театрального колективу “Творчий вулик”. Гуртківці під керівництвом Хуторної А.В. поставили неймовірну п’єсу “За двома зайцями” за мотивами однойменного твору  М.Старицького. Класична комедійна історія у виконанні талановитих дітей подарувала веселий настрій та приємні емоції глядачам, які не полінувались відвідати захід. Зібрані кошти передані нашим Збройним Силам України. Це приклад того, як мистецтво та творчість, бажання, а головне – щирість може підняти бойовий дух та допомогти нашим воїнам у нелегкий час! Саме за такими дітьми майбутнє нашої квітучої України.

На сцені лунав і сміх, і сльози. Пісні, рухи та емоції, які змогли передати діти 7-10 класів, не залишили байдужим нікого. Персонажі наче ожили, і хоча це був шкільний захід, відчуття було, що дійство відбувається на сцені справжнього театру.

Історія цирульника Свирида Голохвостого, який намагається розбагатіти, одружившись із багатою міщанкою Пронею Сірко, і, водночас, залицяється до бідної дівчини-красуні Галі, нікого не залишить байдужим. У п’єсі порушувалися проблеми соціальної нерівності, висміювалось життя українських русифікованих міщан Києва, що в наш час є досить актуальним.

В постановці брали участь:

Потапенко Ангеліна – у ролі Проні, Загреба Олег – у ролі Голохвостого; Машевський Максим та Караут Надія – у ролі батьків, Радецька Надія – у ролі тітки Лимарихи, Тиха Софія – у ролі Галі, Кривицький Артем – у ролі Степана, Ткачук Вероніка – у ролі Химки.

А також Барешполець Іван, Кулик Владислав, Гацула Варвара, Потепенко Аріна, Трохименко Дмитро, Лаврішко Степан, Горстка Вероніка, Хуторна Вікторія – у ролі друзів, кумів, та знайомих.

Бажаємо натхнення молодим артистам та успіхів у їх творчих починаннях.

Нам є ким пишатися!

Зазимський ліцей “Академія успіху”

Попередній запис
Громадські слухання щодо Генерального плану с.Рожни
Наступний запис
Освіта Придесення. Огляд подій травня 2023 року
Вам також може сподобатися
Меню