Запрошуємо взяти участь у розробці Стратегії громади

Діяльність Зазимської сільської ради повинна ґрунтуватися не лише на вирішенні поточних питань, але й на створенні стратегічного плану розвитку громади. Місцева влада, бізнес та громадськість повинні знати свої довгострокові цілі та розуміти, які потрібно зробити кроки задля їх досягнення. При цьому обов’язково варто врахувати те, що Стратегія – це не просто документ, а реальний дієвий механізм, в основу якого покладено детальний аналіз стану громади, її потенціалу та майбутньої візії розвитку. Таким чином, окрім участі органу місцевого самоврядування, під час розробки Стратегії важливим є врахування думки жителів та місцевих підприємців, а також залучення компетентних експертів.

Враховуючи вище вказане, 2 травня 2024 року Зазимською сільською радою в особі сільського голови Віталій Крупенка та ГО «Громадська ініціатива Луганщини» в особі голови правління Тетяни Кіріллової було підписано Меморандум про співпрацю. Відповідно до цього, громадська організація, заручившись грантовою підтримкою МФ «Відродження» в рамках проєкту «Європейське Відродження України: ініціатива громадянського суспільства для стійкості та відновлення» у співпраці з Європейським Союзом, починає роботу над створенням Стратегічного плану розвитку Зазимської сільської територіальної громади.

Розробка Стратегії потребує залученості жителів та підприємців Придесення. Таким чином, першим кроком є створення Робочої групи.

Якщо у вас є бажання увійти до Робочої групи та брати активну участь й розробці Стратегії – заповніть заявку за ПОСИЛАННЯМ.

Кількість місць у Робочій групі обмежена.

Також у цій заявці ви можете запропонувати своє бачення розвитку громади.

Відповіді приймаються до 08.05.2024 року включно.

Засідання Робочої групи та весь процес розробки Стратегічного плану розвитку громади буде висвітлюватися на сайті громади.

Попередній запис
Prydesennya Development Forum – 20.04.2024
Наступний запис
Наші волейболісти та волейболістки – кращі в Броварському районі!
Вам також може сподобатися
Меню