Зазимська боксерка Ловчинська Марія – чемпіонка Європи

Українська боксерка, жителька села Зазим’я, Марія Ловчинська взяла участь у фіналі чемпіонату Європи-2022 з боксу у ваговій категорії 81 кг. У вирішальному бою, який відбувся 22 жовтня, вона перемогла представницю Азербайджану Айнур Рзаєву.

Марія Ловчинська є вихованкою «тренера чемпіонів» ЗТУ Олександра Поліщука.

За ці видатні досягнення вона удостоєна почесного звання Заслужений майстер спорту України!

Це золото чемпіонату Європи стало першим у кар’єрі Марії. Раніше вона брала золото на молодіжному ЧЄ-2018, а також срібло на ЧС-2018.

Українки посіли друге загальнокомандне місце на турнірі, який відбувся в Будві (Чорногорія).

За підсумками змагань жіноча збірна України здобула на турнірі 6 медалей — 3 золоті, 1 срібну та дві бронзові. (на фото) У командному заліку українки стали другим, поступившись ірландкам лише за кількістю «срібла». У трійці найкращих знайшлося місце й команді Болгарії. До речі, золоті нагороди на цьому рівні українки вибороли вперше з 2014 року.

• Раїса Піскун (81кг).

За фінальним поєдинком слідкувало все Придесення. Після закінчення бою сільським голова Віталій Крупенко з радістю написав на своїй сторінці у фейсбуці:

“Нині вся наша Держава переживає складний час. Ми дякуємо Богу і ЗСУ за кожен прожитий день. Дякуємо за кожну хорошу новину, позитивну емоцію, посмішку, яку можемо чути, відчувати, бачити.
Сьогоднішній день для України та, зокрема, для нашої громади наповнений радістю і гордістю.
Наша землячка Ловчинська Марія в фінальному бою з азербайджанською спортсменкою здобула перемогу в чемпіонаті Європи з боксу серед жінок.
Жителька Зазимської сільської територіальної громади стала кращою на континенті! Це неймовірно! Це супер!
Маша, твоя перемога в час, коли Україна бореться за право на існування, має величезну цінність. Дякуємо за фантастичні емоції, які зараз переповнюють нас, та за щирі радісні усмішки, які з‘явилися на наших обличчях.