Зазимське НВО – одне з найбільших в громаді

За останні роки в школі значно збільшилася кількість дітей, що свідчить про те, що громада живе і розвивається. Навчальний заклад надає належні освітні послуги, а відтак і потреба у батьків везти дітей до столиці відпадає. Зі свого боку керівництво громади та школи працюють над тим, щоб заклад не тільки виглядав сучасно, а і мав всі необхідні умови для повноцінного освітнього процесу.
Наразі, як повідомив директор Іван Пустовалов, у Зазимському НВО завершено косметичні ремонти класів. Підготовлено до початку нового навчального року три перших класи, в яких навчатиметься по 25 дітей. З місцевого бюджету на придбання класних меблів та парт вже виділено 204 тисячі 466 грн. І вже найближчим часом класні кімнати будуть оснащені сучасними новими партами та необхідним для навчання матеріальним забезпеченням.
Зараз потребує ремонту спортивна зала школи. На її відновлення вже виділені 49 тисяч гривень. Керівництво закладу запевняє, що до початку навчального процесу буде зроблено ремонт спортзалу.
Також цього року заплановано проведення ремонту підвального приміщення –тиру, на який з місцевого бюджету виділено 150 тисяч гривень та 47 тисяч гривень для ремонту протипожежної водойми.
Дякуючи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Зазимський НВО поповниться новим сучасним обладнанням та технікою – мультимедійним комплексом.
Школа розвивається і працює на перспективу.
Успішній громаді – достойне майбутнє!
Попередній запис
Звернення ХVІ Українського муніципального форуму керівникам держави
Наступний запис
Нарада зі старостами Придесення
Вам також може сподобатися
Меню