Жителі громади. Валентина Лонська (+ВІДЕО)

Сьогоднішня наша розповідь про співачку, акторку дубляжу та засновницю вокальної студії «Debut» Валентину Лонську.

З 2018 року Валентина разом із сім’єю проживає в с. Зазим’я. За цей час вона стала активною жителькою нашої громади, яка бере участь в багатьох культурних та благодійних заходах Придесення. Окрім того, Валентина є помітною фігурою і в українському шоу-бізнесі завдяки участі в телевізійних проєктах, різних міжнародних заходах та дубляжі фільмів.

«Ми переїхали до Зазим’я в 2018 році, і це був дуже виважений крок. Нам сподобалась природа, яка оточує наше село: ліс, річка, та й сама інфраструктура досить добре розвинута. Це ідеальне місце для життя, де є і міська близькість, і чисте повітря. До того ж, тут з’явилася можливість створити свою власну школу вокалу», — розповідає Валентина.

Вона з дуже творчої родини. Мама викладала у музичній школі, а батько самостійно опанував багато різних музичних інструментів.

«Мій чоловік — це моя головна підтримка і опора. Він завжди вірить у мене і допомагає в будь-якій ситуації. Саме завдяки йому я продовжую рухатись вперед і розвивати свої таланти», — говорить Валентина.

У березні 2025 року Валентина реалізувала свою мрію — відкрила школу вокалу для дітей та дорослих, яка отримала назву «Debut».

«Це був довгий шлях, адже спершу нас застиг карантин, потім почалося повномасштабне вторгнення. І ось нарешті ми знайшли приміщення, яке вдалося чудово обладнати. Тепер ми маємо простір, де кожен може розвивати свій голос, відчути себе в комфортній атмосфері», — ділиться вона.

Вокал — це також розвиваюча діяльність, а для дорослих це справжня психотерапія. Під час уроків люди мають змогу відволіктися від проблем та зосередитися на собі, відпускаючи стрес і накопичену напругу.

Валентина активно працює в сфері дубляжу. Вже багато років вона є частиною популярних українських версій мультфільмів і фільмів. Одним із найбільших досягнень стала участь в дубляжі екранізованого бродвейському мюзиклі «Wicked: Чародійка», де вона дублює головну героїню — Ельфабу.

«Це був великий виклик для мене, адже Синтія Еріво, яка грає цю роль в оригіналі, — одна з найталановитіших співачок сучасності. Я мала зробити все, щоб дубляж був на найвищому рівні», — розповідає Валентина.
До речі, іншу головну героїню Глінду в мюзиклі грає Аріана Гранде, яка в україномовному дубляжі співає голосом Злати Огневіч.

Шлях у дубляжі Валентини почався ще в 2011 році з виконання пісні героїні мультфільму «Історія іграшок». За цей час вона взяла участь у багатьох великих проектах, серед яких, наприклад, «Король Лев» та «Пірати Карибського моря».

Також Валентина є солісткою ансамблю «Оберіг» Міністерства оборони України та довгий час була невід’ємною частинкою кавер-гурту.

Валентина Лонська може похвалитися численними нагородами та участю в міжнародних конкурсах і фестивалях. Серед них виступ на президентському саміті в Китаї, де співала спільну пісню з міжнародними зірками.

«Це була неймовірна подія, сцена була побудована прямо на воді, що додавало особливого шарму виступу», — згадує вона.

Крім того, вона неодноразово працювала з відомими артистами. Наприклад, на «Голосі країни» познайомилася із Святославом Вакарчуком і була запрошена для запису бек-вокалу до кількох його пісень, серед яких, зокрема, «Не твоя війна».

У спілкуванні з Валентиною Лонською ми не могли не обговорити питання розвитку культури в Придесенні. Співачка зазначає, що попри наявність красивих будинків культури в громаді, у Зазим’ї та поряд немає зали, в якій можна було проводити культурно-масові заходи у будь-яку пору року.

Більше про творчий шлях Валентини Лонської, зокрема, про навчання у викладачки з вокалу, у якої також  навчалися Злата Огневіч та Тіна Кароль, дивіться у відео. З нього ви також дізнаєтеся багато цікавих особливостей з методики навчання вокалу.

А хто давно хотів розвинути свої співочі таланти, але не наважувався зробити крок на зустріч своїй мрії, то вокальна студія «Debut» чекає на вас.

Адреса: с. Зазим’я, вул. Київська, 4А
тел.: 096-905-59-61
Instagram: debut_vocal

 

 

Попередній запис
Роботодавці Київщини, увага!
Наступний запис
Ветеранів і ветеранок запрошують поділитися досвідом працевлаштування після служби
Вам також може сподобатися
Меню