Зміни в первинній медицині громади

Питання створення Комунального некомерційного закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» разом з Калинівською селищною радою майже вирішено. Остаточне рішення мають прийняти депутати Зазимської сільської ради на найближчій сесії.

Під час зустрічі сільського голови Віталія Крупенка з працівниками медичної галузі Зазимської територіальної громади, яка відбулася 19 листопада в с. Рожни, обговорили алгоритм дій, що стосуються переходу з однієї юридичної особи до іншої новоствореної.

Головне завдання – зробити все відповідно до вимог чинного законодавства і з найменшими незручностями для мешканців громади. До участі в обговоренні були запрошені керівництво сільської ради, старости старостинських округів, депутати, представники відділів та управлінь сільської ради.
На початку зустрічі Віталій Крупенко першочергово подякував медикам громади за нелегку і відповідальну роботу у боротьбі з короновірусною інфекцією та проведенням кампанії з вакцинації серед населення. «Ви – воїни, які ціною власного життя і здоров’я надаєте допомогу нашим громадянам», – наголосив Віталій Вікторович.

А питання про вихід Зазимської сільської ради із засновників КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Броварської районної ради назріло вже давно. Така ж ситуація наразі склалася і в Калинівській громаді. За словами сільського голови, первинна медицина повинна працювати для людей. А саме, пацієнт, звернувшись до медичного закладу на первинному рівні, повинен отримувати максимум послуг, які будуть надаватися якісно і вчасно. Тому і було вирішено спільно з Калинівською громадою створити свій Центр первинної медицини. Дане рішення підтримано депутатами Калинівської селищної ради.

«Я хочу, щоб в Центрі працювала відповідальна команда фахівців, які хочуть працювати на благо і розвиток громади. Первинна ланка медицини повинна бути наближена до людей і працювати для людей. І ми, як спроможна громада, можемо собі це дозволити. Медицина громади потребує позитивних змін. З нашого боку завдання – забезпечити медицину всім необхідним для плідної роботи: відремонтованими приміщеннями, матеріально-технічною базою, якісним інтернетом, необхідними ліками, засобами та препаратами, а також гідною заробітною платою та комфортними умовами праці персоналу. Наші сімейні лікарі працюють 24/7, тому ми маємо зробити все необхідне, щоб люди працювали із задоволеням»,- зазначив у своєму виступі голова громади.

У ході спілкування сільський голова представив присутнім нового керівника майбутнього новоствореного закладу – Тетяну Володимирівну Кудрявцеву. До цього часу Тетяна Кудрявцева працювала кризис-менеджером, а згодом очолювала КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» в Калитянській ОТГ. Тетяна Володимирівна розповіла присутнім своє бачення створення та розвитку первинної ланки медичної галузі в громаді. Наголосила на основних аспектах у процесі переходу від однієї юридичної особи до іншої. Одним з таких є отримання ліцензії та акредитації новоствореного закладу, а після цього – перезаключення декларацій мешканців громади зі своїми сімейними лікарями.

Під час обговорення питання Віталій Крупенко запевнив, що влада громади буде допомагати і сприяти роботі медичних працівників задля того, аби перехідний період пройшов якнайшвидше і з якнайменшими незручностями, як для медичних працівників, так і для жителів Придесення.
Говорили також про підтримку Програми екстренної медицини в громаді, що значно полегшить роботу сімейних лікарів.

Отож новостворений заклад КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» з центральним офісом в смт. Калинівка обслуговуватиме дві громади – Зазимську і Калинівську.
Сільський голова твердо переконаний, що прийняте рішення та злагоджена взаємодія сприятимуть позитивному розвитку охорони здоров’я в нашій громаді.

Автор: Кривобок Наталія

Попередній запис
Зміни розмірів пенсій з 01.12.2021 р.
Наступний запис
Сезонне опалення будинків теж несе небезпеку
Вам також може сподобатися
Меню