Знову в садочок

1 серпня відновили роботу заклади дошкільної освіти Придесення. Цього дня до навчально-виховного процесу повернулося 123 дошкільнят; і кожного дня їхня чисельність буде лише зростати.

Попри три повітряні тривоги, які страхітливим виттям сирен переривали спокій дітей, перший день в садочку був повноцінним: заняття з вихователями, прогулянки на вулиці, гарячі обіди зі свіжих продуктів, які було завезено лише вчора. Окрім того, в усіх закладах за період літніх канікулів здійснено косметичні ремонти. Подекуди масштаби підготовки будівель були більш значними. Так, наприклад у дошкільному закладі освіти «Десняночка» Пухівського ЗЗСО замінили щитові, а в дошкільному закладі освіти «Сонячний» Літківського ліцею ім. М.П. Стельмаха відремонтували одну вхідну групу та планують найближчим часом оновити іншу. Також варто нагадати, що раніше в Літківському садочку було утеплено дах.

Тим часом в Комунальному закладі дошкільної освіти «Академія дитинства» (с.Зазим’я) відбувається заміна вхідних дверей та планується робота з ремонту відмостки.

Значні роботи за канікулярний період проведено в дошкільному закладі освіти «Лісова пісня» Погребського ліцею. Було проведено капітальний ремонт в частині приміщень, що включав: укладання плитки в групах, санвузлах та їдальні, заміну освітлення в усій будівлі, оновлення частини сантехніки. Також здійснено роботи з оновлення щитової, а також відремонтовано каналізацію, яка перебувала в аварійному стані.

Окрім того, працівниками всіх садочків проведено роботи з благоустрою територій, ремонт та фарбування об’єктів на дитячих майданчиках.

Роботи фінансувалися з бюджету громади, а також за підтримки місцевих підприємців та батьків дошкільнят.

Вітаємо дітей, батьків, вихователів та працівників закладів освіти з початком нового навчального року!

Приємних та мирних днів без тривог та небезпек!

Попередній запис
Щодо проведення Форуму до Дня молоді на Київщині
Наступний запис
Чи можна отримати ваучер на здобуття робітничої професії, якщо вже є вища освіта?
Вам також може сподобатися
Меню