Зустріч підприємців і підприємств Зазимської сільської територіальної громади

У четвер 17 листопада в актовій залі санаторію «Хвиля» в теплій атмосфері відбулася зустріч влади і бізнесу Зазимської територіальної громади.

Мета зібрання: максимальна поінформованість суб’єктів господарювання про діяльність Зазимської сільської ради, про використання сплачених податків та налагодження ефективної комунікації між радою і суб’єктами господарювання, поміж підприємцями, адже у непрості часи потрібно об’єднуватися, допомагати один одному.

Заповненість зали підтвердила, що бізнес з довірою і повагою ставиться до керівництва громади, має зацікавленість у діалозі. Ми ж у свою чергу завжди готові до співпраці, до сприяння у вирішенні проблемних питань.

Це була перша наша зустріч в такому форматі. Зрозуміло, що на території громади є ще багато суб’єктів господарської діяльності, які з об‘єктивних причин не змогли відвідати наш захід. Тому наступного разу обов’язково зберемося значно більшим колективом. А сьогодні вдячний кожному підприємцю і підприємству за вчасно сплачені податки, за створені робочі місця, за дієву підтримку з перших днів війни і до тепер. Адже завдяки вам ми облаштовуємо укриття в закладах освіти, утримуємо первинну медицину, пожежні команди, ДФТГ, розвиваємо громаду. Дев’ятий місяць війна випробовує усіх нас на міцність духу, стійкість. Впевнений, що ми достойно все здолаємо, якщо кожен з нас на своєму місці добросовісно і відповідально робитиме все від нього залежне у досягненні нашої спільної мети – перемоги України.

Щира подяка директору санаторію «Хвиля» Анатолію Сємьонову за люб’язно надану можливість проведення заходу у безпечному місці та всім учасникам зустрічі.

В єдності наша сила! Разом до Перемоги!

Також запрошуємо ВСІХ підприємців долучатися до наповнення “Каталогу підприємств і підприємців Зазимської сільської територіальної громади”. За допомогою цього збірника ми хочемо продемонструвати жителям громади, гостям Придесення, а також всім підприємствам, що багато послуг, товарів та робіт можна придбати в наших селах. Зараз Каталог є лише в електронному вигляді. Коли зберемо відповідну інформацію хоча б про 100-150 підприємств, то будемо вирішувати питання щодо друку та розповсюдження, з метою ефективного та дієвого рекламування місцевих суб’єктів господарювання.

Каталог підприємств і підприємців Зазимської сільської територіальної громади (станом на 31.12.2022). ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Попередній запис
Мінсоцполітики інформує
Наступний запис
“Бережи себе”
Вам також може сподобатися
Меню