Зустріч з дитячим письменником

29 квітня у Зазимській біблотеці відбулася цікава зустріч з автором, культовим дитячим письменником Іваном Андрусяком.
Іван Андрусяк народився 28 грудня 1968 року на Гуцульщині. Навчався в Івано-Франківському державному педагогічному інституті, згодом в в Українській академії державного управління при Президентові України та The University of North London.

Автор поетичних добірок “Депресивний синдром”, “Отруєння голосом”,”Шарґа”,”Повернення в Ґалапаґос”, “Сад перелітний”, “Дерева і води” , “Часниковий сік”,” Храбуст”.

Івану Андрусяку належить переклад з польської видання Анжей Бурса “Усмішка горлом: вибрані вірші”, з англійської – Едвард Естлін Каммінґс “Тюльпани й димарі: вибрані вірші”, Чарльз Діккенз “Різдвяна пісня в прозі”, з російської – Анна Політковська “Друга чеченська”, Марина і Сергій Дяченки “Дика енергія”, а також “Олена й Аспірин”.

Із 2000 року пише літературно-критичні статті до часописів «Книжник-review», «Книжковий огляд», «Кур’єр Кривбасу», «Кальміюс», «Березіль», «Сучасність» та ін.

Твори перекладені англійською, вірменською, німецькою і польською. Лауреат першої премії конкурсу видавництва «Смолоскип» (1995), літературних премій «Благовіст» (1996) та ім. Бориса Нечерди (2002).

Найвідоміші дитячі твори автора: «Третій сніг», «Стефа і Чакалка», «Зайчикове різдво», «Пінгвінік» та інші.

Працював редактором і журналістом. На сьогодні головний редактор і один із засновників дитячого видавництва «Фонтан казок».

Одна з багаточисленних книжок, які презентував автор гостям зустрічі «Жерар партизан». Іван Андрусяк познайомив з головними героями книги, розповів і про те, що його герої практично реальні і живуть зовсім поряд. Головна ідея написання книги – створити образи та розповісти в доступній формі для дітей про війну в Україні, яку розпочала росія.
У ході зустрічі Іван Андрусяк познайомив присутніх також з іншими своїми творами, розповів про плани на майбутнє, люб’язно відповідав на запитання.
Зустріч пройшла у теплій дружній атмосфері.
По завершенню можна було придбати книги Івана Андрусяка в домашню бібліотеку та отримати автограф від письменника.
Завідувачка бібліотеки Тетяна Загура подякувала Івану Андрусяку за цікаву зустріч та пообіцяла, що і надалі планується проведення цікавих зустрічей з авторами книжок.
Тож за бажанням до цікавого світу книги може долучитися кожен, збагатити свої знання та поринути у багатий світ цікавого і пізнавального.
Автор: Наталія Кривобок
Попередній запис
Збірка! Струнко! Спочинь!
Наступний запис
Виконком – 28.04.2023
Вам також може сподобатися
Меню