Зустріч з поліцією

11 липня 2023 року в приміщенні Погребського старостинського округу відбулася зустріч з представниками Національної поліції України для обговорення пропозицій, скарг, проблемних чи інших питань, які виникають в службовій діяльності Броварського районного управління поліції.

На захід завітали начальник управління головної інспекції ГУНП в Київській області підполковник поліції Дмитро Яковенко, заступник начальника Броварського РУП ГУНП в Київській області полковник поліції Анатолій Южека, начальник сектору взаємодії з громадами УПД ГУНП в Київській області майор поліції Віктор Васькевич.

До обговорення питань долучилися жителі громади, керівники комунальних закладів, працівники Зазимської сільської ради.

Головною метою зустрічі було налагодження конструктивного діалогу між населенням громади та Національною поліцією.

Сільський голова Віталій Крупенко зазначив, що проблемним залишається наявність наркопритону в одному із сіл Придесення. З метою вирішення питання Зазимська сільська рада неодноразово зверталася до відповідних державних органів.

Серед іншого також обговорювали необхідність та важливість в умовах воєнного часу зупинок цивільних автомобілів працівниками поліції задля перевірки на наявність небезпечних предметів та виявлення осіб, які можуть нести загрозу суспільству.

В спілкуванні не оминули також і питання використання російського аудіо та візуального контенту в публічних місцях. Офіцери наголосили, що у випадку виявлення таких правопорушень варто звертатися до поліції.

Також сільський голова повідомив, що для більш ефективної роботи із забезпечення правопорядку в Придесенні нам потрібно ще хоча б одного поліцейського офіцера громади. Також зараз ведеться робота щодо централізації мережі відеоспостереження «Безпечне село».

Активно до обговорення долучилася начальник Служби у справах дітей та сім’ї Шалєва Ірина Юріївна, яка запропонувала, щоб хоча б двічі в місяця у визначені дні працівник ювенальної поліції працював в громаді спільно зі Службою.

Зупиняючись на темі домашнього насильства, запрошені офіцери повідомили, що на даний час при Броварському управління поліції планується створення сектору по роботі із домашнім насильством.

Щодо попередження правопорушень серед дітей виступили керівники Погребського ліцею та Зазимського ліцею «Академія успіху». Ярошинський Петро Іванович, Попович Олена Миколаївна та Овдій Надія Василівна повідомили, що в закладах освіти працюють профілактичні ради. Також вони відзначили активну участь поліцейських офіцерів громади у роботі з попередження правопорушення серед учнів.

Також повідомляємо номер телефону гарячої лінії Головного управління Національної поліції в Київській області: 096-044-02-02.

Попередній запис
Проєкт рішення про місцеві податки і збори у 2024 році
Наступний запис
Державна податкова служба інформує
Вам також може сподобатися
Меню