Зустріч з провайдерами

18 листопада 2021 року в Зазимській сільській раді відбулася зустріч сільського голови Крупенка В.В. з провайдерами інтернет-зв’язку, які працюють на території громади. Було обговорено два основних питання.

1.Камери відеоспостереження.

  • Повноцінно система «Безпечне село» працює лише в селах Погреби і Зазим’я. Свою ефективність відеоспостереження за основними вулицями та соціальними об’єктами вже неодноразово підтверджувало. В Зазим’ї потрібно лише внести зміни до розташування однієї відеокамери.
  • Система відеоспостреження в с.Пухівка є. Але вона має низку недоліків. На зустрічі було обговорено алгоритм вирішення питання в найближчі півтора місяці.
  •  селах Рожни, Літки і Літочки системи відеоспостреження немає. З провайдерами було узгоджено встановлення відеокамер біля основних соціальних об’єктів (школи, адмінбудівлі, будинки культури) та на кількох важливих транспортних розв’язках. Планується виконати ці задачі також до кінця нинішнього року.
  • На наступний рік в планах Зазимської сільської ради реалізувати проекти «Безпечне село» в інших селах Придесення.

2.Лінії інтернет-зв’язку.

В усіх селах спостерігається провисання ліній інтернет-зв’язку, які розміщенні на електроопорах. Поставлено задачу за найближчі кілька тижнів переглянути всі лінії та ліквідувати провисання.

Варто зазначити, що завдяки співпраці Зазимської сільської ради та провайдерів, кожен соціальний об’єкт громади має якісний інтернет-зв’язок.

Попередній запис
Обновки для садочка
Наступний запис
Бережи себе! Будь помітним!
Вам також може сподобатися
Меню