Зустріч з районним керівництвом

11 січня 2023 року в приміщенні Погребського старостинського округу Зазимської сільської ради відбувся виїзний прийом громадян начальником Броварської районної війської адміністрації Майбоженком Володимировим Володимировичем.

Під час спілкування окрема увага була приділена питанню відключення електроенергії. Особливу стурбованість висловила керуюча справами Зазимської сільської ради Лисянська Ольга Віталіївна щодо тривалої відсутності електрики в селах Зазим’я та Пухівка.

Підіймалися деякі питання в сфері обороноздатності громади та району, діяльність Добровольчого формування Зазимської територіальної громади №1.

Начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Щиголь Наталія Миколаївна коротко розповіла про нинішній стан освіти в громаді та зазначила про необхідність більшої підтримки освітнього процесу на районному та обласному рівнях. Зокрема, щодо включення закладів освіти Зазимської громади до освітніх програм розвитку, наприклад, сприяння реалізації заходів в напрямі «безпечна школа».
На даний час відкритим залишається питання переведення Пухівського ЗЗСО на очне навчання. Найближчим днями районна комісія повинна оглянути укриття, яке облаштовується в селі, та надати свої рекомендації щодо відновлення навчального процесу в очній формі.

Іншими темами розмови були: демографічна ситуація в громаді, проведення громадських слухань в умовах воєнного стану та постійних відключень електроенергії, навантаження на інфраструктуру сіл Придесення тощо.

Попередній запис
Як отримати cтатус безробітного і що для цього потрібно?
Наступний запис
Договір з Пологовим будинком №6 “Лівобережний” міста Києва
Вам також може сподобатися
Меню