Зустріч з самообороною Придесення

16 квітня 2022 року в одному з актових залів Зазимської сільської територіальної громади відбулася зустріч керівництва Зазимської сільської ради з учасниками самооборони громади Придесення.
На початку зустрічі виступили керівники військової адміністрації Броварського району, які, зокрема, грамотами та подарунками відзначили деяких активних учасників самооборони громади.
Після цього сільський голова Крупенко Віталій подякував всім тим, хто активно брав і бере участь в збереженні та захисті Придесення. А це сотні чоловіків і жінок, які на добровільних засадах вдень і вночі працюють на благо всієї громади.
Також було офіційно представлено командира добровольчого формування Зазимської сільської територіальної громади №1, який разом із сільським головою вручили членам ДФ подяки, контракти та посвідчення добровольців.
Окрім цього, на зустрічі було представлено жителів громади, яких мобілізують та найближчими днями відправляться на захист України в складі ЗСУ та інших військових формувань.
Варто зазначити, що громада Придесення готова і хоче допомагати своїм жителям, які у складі військових формувань борються за Україну. Але не завжди ми вчасно дізнаємося, що наші мужні придесенці мобілізовані і що в них є потреба в певних речах.
Тому прохання до вас, громадо, повідомляйте про таких людей старостам, залишаючи їм контактні номери телефонів (або самих захисників, або їхніх близьких).
Разом з волонтерами, друзями з інших країн, підприємцями та активістами ми будемо намагатися допомогти, залежно від їхніх потреб.

Весь захід супроводжувався відеозйомкою. Відео буде доступне в більш мирний та безпечний час задля безпеки учасників зустрічі.

Попередній запис
Благодійний матч з легендами “Динамо”
Наступний запис
Актуальні вакансії (станом на 15.04.2022)
Вам також може сподобатися
Меню