Звіт ДЮСШ за перше півріччя 2022 року

Під час спільного засідання бюджетної та соціальної комісій Зазимської сільської ради, що відбулося 14 липня 2022 року, було заслухано доповідь керівника Калинівської дитячо-юнацької спортивної школи Опенька Сергія. Кілька секцій цього ДЮСШ здійснюють свою діяльність на території Зазимської сільської територіальної громади, надаючи послуги спортивного виховання для більше ніж 150 дітям з Придесення.

Найчисельнішим є футбольний гурток Моісєєва Данила на базі ФК «Десна» Погреби.

Також користується популярністю гурток волейболу під керівництвом Забари Віктора, який об’єднує любителів цієї гри з кількох сіл громади (переважно з Погребів та Зазим’я). За кілька років своєї діяльності гурток вже має перемоги на районному рівні.

Неабиякою популярністю користується карате, яке викладає Овдій Євген в літківській та погребській школах. На період воєнного стану заняття проходять в онлайн-режимі.
Найбільших успіхів в карате досягнув Омельченко Мирослав. В цьому році юнаку присвоїли кандидата в майстри спорту. Нещодавно Мирослав повернувся з чергових змагань, на яких він здобув перемогу. Повномасштабна війна росії проти України неабияк вплинула на хлопця. З перших днів вторгнення він приймав активну участь в обороні громади, а нещодавно вступив до Національної академії Національної гвардії України. На даний час Мирослав готується до чемпіонату Європи з карате.

Найбільших успіхів здобувають юнаки та юначки громади в боксі. Спортивний клуб «Патріот», який знаходиться в с.Зазим’я, під керівництвом тренерів Тюріна Сергія та Черепа Олександра підготував вже не одного чемпіона. Найвідомішими з них є Ловчинські Дмитро та Марія. На даний час помітний розвиток демонструє юна боксерка Сергієнко Дар’я, яка потрапила до складу Національної збірної України. З 28 липня по 10 серпня проходитиме третій етап підготовки спортсменки до чемпіонату Європи. На жаль, через складу фінансову ситуацію спричинену війною Мінмолоді не має змоги фінансувати участь спортсменки, тому Даша буде змушена відправитися захищати спортивну честь держави за особисті кошти з можливою компенсацією частини витрат з місцевого бюджету після повернення зі змагань.

Також деякі любителі боксу з громади були змушені займатися улюбленим видом спорту в Калинівці на базі боксерського клубу «Молот». Однак кілька тижнів тому секцію боксу БК «Молот» під керівництвом тренера Павліка Олександра було відкрито в с.Пухівка в будинку культури. Найбільш успішною спортсменкою з Придесення в складі БК «Молот» є Соломянюк Вероніка – віце-чемпіонка України з боксу.

На засіданні підіймалися питання відкриття нових спортивних секцій та гуртків. Обов’язковою умовою є наявність в тренера відповідного диплома. Факт поточного навчання не дає права на відкриття спортивного гуртка для дітей. Найкращим варіантом розвитку спорту є виховання своїх тренерів, які будуть відкривати нові гуртки в інших селах. По-перше, вони повинні бути більш вмотивовані. По-друге, робота за місцем проживання є менш фінансово затратною для тренерів.

Попередній запис
Про роботу відділу документообігу
Наступний запис
Як уникнути помилок під час пошуку роботи?
Вам також може сподобатися
Меню