Звіт Молодіжної ради Придесення

9 грудня на засіданні виконавчого комітету Зазимської сільської ради Бойком Андрієм Олександровичем було зачитано звіт про виконану роботу Молодіжною радою Придесення в 2022 році.

Голова «молодіжки» спочатку познайомив присутніх із складом дорадчо-консультаційного органу, приділивши увагу кожному його члену.

Після цього було повідомлено про заходи та ініціативи, які було реалізовані молоддю громади в цьому році. Серед них: благодійні концерти до Дня молоді та Дня захисника і захисниці України, кінопокази в селах громади, збір гуманітарної допомоги для жителів деокупованих населених пунктів Броварського району, волейбольні змагання, навчання першої домедичної допомоги під час утоплення, захід з профорієнтації для учнів старших класів, ініціювання створення молодіжного простору в с.Пухівка, толоки, творча зустріч із письменником і журналістом Дмитром Лазуткіним тощо.

Через повітряні тривоги та проблеми із електропостачанням не всі заходи вдалося провести на бажаному рівні. Однак, деяких значимих результатів вдалося досягнути. Зокрема, було зібрано кошти та придбано за них тепловізор для військового з громади, а також сформовано дієву і ефективну команду молоді, які в перспективі можуть стати лідерами та активними будівничими Придесення.

В наступному році Молодіжна рада планує здійснювати ще більш комплексну та ефективну роботу, яка буде спрямована на всю молодь громади з врахуванням інтересів, вподобань та соціального стану кожного.

Є сподівання, що найближчим часом почне роботу молодіжний простір в с.Пухівка, який дозволить розширити та покращити дозвілля молоді та її всебічний розвиток. Андрій Олександрович зауважив, що велику роль в нинішньому облаштуванні молодіжного простору та інших приміщень сільського клубу відіграє староста с.Пухівка Писаренко Анастасія Григорівна, яка завдяки підтримці підприємців та місцевих жителів активно займається ремонтними роботами в будівлі. Варто також відзначити активну участь депутата Зазимської сільської ради Ячник Надії Дмитрівни.

Хоч склад Молодіжної ради невеликий, але дієвий. «Молодіжка» запрошує до співпраці всіх, хто має ідеї та бажання щодо покращення молодіжного середовища в Придесенні.

Попередній запис
Ловчинський Дмитро – чемпіон України з боксу!
Наступний запис
Виконком – 09.12.2022
Вам також може сподобатися
Меню