Звіт про роботу Товариства Червоного Хреста в Придесенні в 2022 році

У 2022 році Броварською міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста України (далі – Броварська МРО ТЧХУ)  для жителів та внутрішньо переміщених осіб на територію Зазимської громади було  надано таку допомогу:

Протягом року постійна благодійна допомога постраждалим внаслідок бойових дій: продукти, продуктові набори, гігієна, борошно, медикаменти, перев’язочний матеріал, теплий одяг для усіх населених пунктів громади. Також забезпечуємо внутрішньо переміщених осіб зі сходу та півдня, які проживають на території Зазимської громади продуктовими та гігієнічними наборами, теплим одягом, ковдрами. На території громади постійно працює наш волонтер, який у співпраці з сільською радою забезпечує продуктовими та гігієнічними наборами внутрішньо переміщених осіб  та соціально незахищені категорії населення від  Броварської МРО ТЧХУ.

Для амбулаторії  Зазимської сільської ради було передано благодійно медикаменти та господарський набір на суму  майже  100 тис.грн.

До дня похилого віку та дня людей з особливими потребами було передано 300 продуктових наборів на загальну суму 354 тис.грн.

Загалом допомогою з боку Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України за весь рік загальна сума складає  більше  1,5 млн грн.

Голова Броварської МРО ТЧХУ
Людмила Ярич

Попередній запис
Вшановуємо ліквідаторів
Наступний запис
Конкурс з визначення виконавця послуги з вивезення ТПВ
Вам також може сподобатися
Меню