Звіт щодо ситуації у Броварському районі (станом на 02.05.2022 р.)

1. Територія Броварського району перебуває під контролем Броварської районної військової адміністрації.
2. В районі проводяться роботи з розмінування автошляхів, деокупованих населених пунктів та прилеглих до них територій. А також здійснюються роботи з розчистки та відновлення шляхів.
Станом на 01 травня, на предмет наявності вибухонебезпечних предметів (ВНП), фахівцями обстежено: автошляхів – 54,7 км.; шляхопроводів – 8 одиниць; територію, площею 3776,4 га; лінії електропередач (ЛЕП) – 64,7 км; газорозподільчі пункти (ГРП) – 12 об’єктів; кладовищ -55. Виявлено 5049 ВНП. Знищено – 1087.
3. Станом на 01 травня у Броварському районі всі комунікації (електро, газо, водопостачання, водовідведення, АТ «УКРТЕЛЕКОМ», УКРПОШТА, інтернетмережі) відновлені та працюють на 100 %.
4. У всіх освітніх закладах Броварського району відновлений навчальний процес за дистанційною формою навчання.
Узагальнюється iнформацiя про пункти тестування у закладах освіти Броварського району на відповідність їх до певних вимог.
5. Заклади охорони здоров’я не призупиняли своєї роботи. 4 лікарні та 6 центрів первинної медико-санітарної допомоги працюють в штатному режимі та забезпечені всім необхідним.
6. Суб’єкти господарювання та торгівельні заклади поступово відновлюють свою роботу.
7. В районі сформовані 10 добровольчих формувань.
Продовжуються роботи щодо обладнання зовнішнього та проміжного рубежів оборони міста Київ в обсязі першої та другої черги.
8. Загальна кількість зареєстрованих тимчасово переміщених осіб у громадах Броварського району складає 14232 осіб.
9. Сільськогосподарські підприємства розпочали та продовжують посівну кампанію. Загальна площа посівів становить 13,9 тис. га (при запланованих 56,72тис. га).
10. Станом на сьогодні здійснює свою діяльність 41 АЗС. Не відновили свою роботу – 23.
11. 812 закладів торгівлі продовжують свою роботу та забезпечують попит населення у повному обсязі. Не відновлена робота у 171 торгівельного закладу.
12. Управління соціального захисту населення Броварської районної військової адміністрації працює в штатному режимі та здійснює виплати всіх видів соціальних допомог. Заборгованість із виплат відсутня.
Джерело: Броварська районна військова адміністрація
Попередній запис
Броварщина дякує своїм захисникам!
Наступний запис
Перейменування вулиць громади
Вам також може сподобатися
Меню