Звіт щодо ситуації у Броварському районі (станом на 08:00 08.07.2022)

Територія Броварського району перебуває під контролем Броварської районної військової адміністрації.
В районі проводяться роботи з розмінування автошляхів, деокупованих населених пунктів та прилеглих до них територій. А також здійснюються роботи з розчистки та відновлення шляхів.
Станом на 08 липня, на предмет наявності вибухонебезпечних предметів (ВНП), фахівцями обстежено: автошляхів – 155 км.; шляхопроводів – 11 одиниць; територію площею 7755,4 га; лінії електропередач (ЛЕП) – 89,8 км; газорозподільчі пункти (ГРП) – 12 об’єктів; газопроводів – 9 км. Виявлено 7567 ВНП. Знищено – 2887.
З метою застереження та попередження про мінну небезпеку на території району, військовою адміністрацією, постійно проводиться інформаційна робота серед населення.

У Броварському районі всі комунікації (електро, газо, водопостачання, водовідведення, АТ «УКРТЕЛЕКОМ», УКРПОШТА, інтернетмережі) працюють на 100 %.
Внаслідок бойових дій, на території району зруйновано та пошкоджено 2453 багатоповержових та приватних житлових будинків.
– повністю зруйновано – 416 приватних житлових будинків;
– пошкоджено 2037.
– 113 сімей потребують житло;
– 64 сімей потребують відселення на час капітального ремонту.

В ході зачистки населених пунктів Броварського району, зафіксовано 175 загиблих осіб мирного населення, серед них 1 дитина.

Наразі готується розпорядження «Про окремі питання підготовки закладів освіти Броварського району до 2022/23 навчального року». Створено районну комісію з перевірки захисних споруд цивільного захисту закладів освіти щодо готовності до використання їх за призначенням.
Об’їзд закладів освіти територіальних громад Броварського району буде проведено з 25 липня по 10 серпня.
Заклади охорони здоров’я працюють в штатному режимі та забезпечені всім необхідним.
Поранені, внаслідок військових дій, у медичних закладах району не перебувають.
Суб’єкти господарювання та торгівельні заклади поступово відновлюють свою роботу.

Загальна кількість зареєстрованих тимчасово переміщених осіб у громадах Броварського району складає 15557 осіб.
Посівна кампанія у Броварському районі завершилася.
Загальна площа посівів становить 74 тис. га. А саме, у Баришівській ТГ- засіяно 26 тис. га, у Березанській ТГ – засіяно 10 тис. га, у Згурівській ТГ – засіяно 31 тис. га, у Калитянській ТГ – засіяно 2 тис. га, у Броварській ТГ- засіяно 2 тис. га; у Калинівській ТГ – засіяно 1 тис. га; у Великодимерській ТГ – засіяно 2 тис. га.
Посівний план перевищений на 110 %. Наразі сільськогосподарські підприємства готуються до жнив.
Станом на сьогодні здійснює свою діяльність 50 АЗС. Не відновили свою роботу – 13.
На АЗС є значний дефіцит палива та спостерігаються великі черги. Паливо відпускається за паливними картами та спецталонами.
966 торгівельних закладів продовжує свою роботу та забезпечують попит населення у повному обсязі. Не відновлена робота у 17 торгівельних закладах.
Управління соціального захисту населення Броварської районної військової адміністрації працює в штатному режимі та здійснює виплати всіх видів соціальних допомог. Заборгованості з виплат немає.

Попередній запис
Сесія-29.06.2022: Підтримка бізнесу та оптимізація діяльності
Наступний запис
Найпомітніше, що бачиш в очах поранених, це позитив і бажання жити
Вам також може сподобатися
Меню