Звіт щодо ситуації у Броварському районі станом на 31 травня 2022 року

1. Територія Броварського району перебуває під контролем Броварської районної військової адміністрації.
2. В районі проводяться роботи з розмінування автошляхів, деокупованих населених пунктів та прилеглих до них територій. А також здійснюються роботи з розчистки та відновлення шляхів.
Станом на 30 травня, на предмет наявності вибухонебезпечних предметів (ВНП), фахівцями обстежено: автошляхів – 110,5 км.; шляхопроводі в – 11 одиниць; територію, площею 7074,53 га; лінії електропередач (ЛЕП) – 84,8 км; газ орозподільчі пункти (ГРП) – 12 об’єктів; газопроводів – 9 км. Виявлено 6683 ВНП. Знищено – 2126.
З метою застереження та попередження про мінну небезпеку на території району, військовою адміністрацією, постійно проводиться інформаційна робота серед населення.
1. У Броварському районі всі комунікації (електро, газо, водопостачання, водовідведення, АТ «УКРТЕЛЕКОМ», УКРПОШТА, інтернетмережі) працюють на 100 %.
2. Внаслідок бойових дій на території району зруйновано та пошкоджено
2453 багатоповержових та приватних житлових будинків.
– повністю зруйновано – 416 приватних житлових будинків;
– пошкоджено 2037.
– 113 сімей потребують житло;
– 64 сімей потребують відселення на час капітального ремонту.
1. З 24 лютого до 30 травня, в ході зачистки населених пунктів Броварському району, зафіксовано 175 загиблих осіб мирного населення, серед них 1 дитина.
2. За інформацією органів управління освітою територіальних громад району, навчальний процес у всіх освітніх закладах, завершується 31 травня. У територіальних громадах району поступово відновлюється робота закладів дошкільної освіти (дитячих садочків). Станом на сьогодні, свою роботу відновили 3 дитячі садочки Броварської та 1 Згурівської громад.
3. Заклади охорони здоров’я працюють в штатному режимі та забезпечені всім необхідним.
Поранені, внаслідок військових дій, у медичних закладах району не перебувають.
1. Суб’єкти господарювання та торгівельні заклади поступово відновлюють свою роботу.
2. В районі сформовані 10 добровольчих формувань.
1. Загальна кількість зареєстрованих тимчасово переміщених осіб у громадах Броварського району складає 15668 осіб.
2. Сільськогосподарськими підприємствами продовжується проводитися посівна кампанія.
Загальна площа посівів становить 62 тис. га. А саме, у Баришівській ТГ- засіяно 21 тис. га, у Березанській ТГ – засіяно 6 тис. га, у Згурівській ТГ – засіяно 31 тис. га, у Калитянській ТГ – засіяно 2 тис. га, у Броварській ТГ- засіяно 0,12 тис. га; у Калинівській ТГ – засіяно 1 тис. га; у Великодимерській ТГ – засіяно 1 тис. га.
1. Станом на сьогодні здійснює свою діяльність 47 АЗС. Не відновили свою роботу – 17.
На АЗС є значний дефіцит палива та спостерігаються великі черги. Паливо відпускається за паливними картами та спецталонами.
1. 907 закладів торгівлі продовжують свою роботу та забезпечують попит населення у повному обсязі. Не відновлена робота у 76 торгівельних закладах.
2. Управління соціального захисту населення Броварської районної військової адміністрації працює в штатному режимі та здійснює виплати всіх видів соціальних допомог. Заборгованості з виплат немає.

Джерело: Броварська РВА

Попередній запис
Київський обласний центр зайнятості інформує
Наступний запис
Про разову грошову допомогу ветеранам війни та особам окремих категорій
Вам також може сподобатися
Меню