Home 24 сесія 8 скликання

24 сесія 8 скликання

Відповідно до розпорядження сільського голови В. Крупенка, 16.12.2021р. в адмінприміщенні Зазимської сільської ради в с.Погреби (вул.Єдності, 57) відбудеться засідання 24 позачергової сесії Зазимської сільської ради VIII скликання. Початок о 16-00.

Орієнтовний порядок денний засідання:

 1. Звіт голови постійної комісії з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, планування території, архітектури та містобудування про роботу з початку скликання.
 2. Про упорядкування часу продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території Зазимської сільської територіальної громади.
 3. Про внесення змін до рішення 3 позачергової сесії Зазимської сільської ради VІIІ скликання від 24 грудня 2020 року № 218-03позачергової-VІІI «Про бюджет Зазимської сільської територіальної громади на 2021 рік».
 4. Про внесення змін до рішення 15 позачергової сесії Зазимської сільської ради VІIІ скликання від 08 липня 2021 року №1480-15-позачергової-VІІI «Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків і зборів на території Зазимської сільської територіальної громади на 2022 рік».
 5. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на баланс Управління освіти, культури, молоді та спорту Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
 6. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на баланс Комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
 7. Про виділення коштів на культурно-масову, фізкультурну та оздоровчу роботу.
 8. Про надання матеріальної допомоги жителям громади.
 9. Про затвердження розміру премії сільському голові у грудні 2021 року.
 10. Про внесення змін до рішення 05 позачергової сесії Зазимської сільської ради восьмого скликання від 26.01.2021р. №366 “Про припинення юридичної особи комунального підприємства «Пухівське» шляхом ліквідації”.
 11. Про надання дозволу на продовження терміну дії договору складування піску.
 12. Про найменування вулиці в адміністративних межах Зазимської сільської ради за межами села Погреби Броварського району Київської області.
 13. Про реєстрацію права власності на нежитлову будівлю.
 14. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Зазимської сільської ради на 2022 рік.
 15. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
 16. Про звільнення від сплати орендної плати.
 17. Про продаж права оренди земельної ділянки комунальної власності площею 0,095 га по вул. Лісова в с. Зазим’я окремим лотом на земельних торгах через електронну торгову систему.
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у користування на умовах оренди ТОВ «НВП «БЕТА-ІНТЕР» по вул. Радгоспна в с. Зазим’я.
 19. Земельні питання.
 20. Різне.
З проектами рішень можна ознайомитися тут.

Дата

Гру 16 2021
Expired!

Час

16:00
Меню