Home 37 сесія 8 скликання

37 сесія 8 скликання

Відповідно до розпорядження сільського голови В. Крупенка, 19.07.2022р.  відбудеться засідання 37 позачергової сесії Зазимської сільської ради VIII скликання.

Орієнтовний порядок денний засідання:

  1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Зазимської сільської територіальної громади за І півріччя 2022 року.
  2. Про внесення змін до рішення 25 сесії Зазимської сільської  ради VІIІ скликання від 24 грудня 2021 року № 2580-25-VІІI «Про бюджет Зазимської сільської територіальної громади на 2022 рік»
  3. Про внесення змін до Програми «Підтримка розвитку Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської селищної ради Броварського району Київської області” на 2022 рік.
  4. Про прийняття на баланс Зазимської сільської ради майна спільної власності сіл, селищ Броварського району, яке перебуває на балансі КНП Броварської районної ради “Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги”.
  5. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на баланс КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської селищної ради Броварського району Київської області.
  6. Про прийняття на баланс Зазимської сільської ради основних засобів та малоцінних, швидкозношувальних предметів та матеріалів.
  7. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на баланс Добровольчого формування Зазимської територіальної громади №1.
  8. Про надання дозволу на списання та утилізацію застарілого обладнання, яке знаходиться на балансі Рожнівської філії Пухівського закладу загальної середньої освіти Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
  9. Про реєстрацію права власності на нежитлову будівлю.
  10. Про затвердження площі приміщень комунального майна що підлягають передачі в оренду через аукціон.
  11. Про деякі питання оренди комунального майна Зазимської сільської територіальної громади.
  12. Про встановлення розміру орендної плати за оренду комунального майна Зазимської сільської ради у період дії воєнного стану.
  13. Про надання дозволу на встановлення розміру орендної плати у період дії воєнного стану за оренду комунального майна Зазимської сільської ради, яке перебуває на балансі комунального закладу «Центр культури, дозвілля і спорту» Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
  14. Про надання дозволу ФОП Хоменко А. А. на передачу в суборенду частини нежитлових приміщень комунальної власності Зазимської сільської територіальної громади.
  15. Про надання ФОП Кірпічніковій Н. П. дозволу на передачу в суборенду нежитлових приміщень комунальної власності Зазимської сільської територіальної громади.
  16. Про звільнення ТОВ “ДЕСНА С КОНТРАКТ” від сплати орендної плати за землю комунальної власності в умовах воєнного стану.
  17. Про внесення змін до складу постійних комісій Зазимської сільської ради восьмого скликання.
  18. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
  19. Про виплату грошової винагороди тренеру та учасникам спортивних змагань.
  20. Про надання матеріальної допомоги жителям громади
  21. Про затвердження розміру премії сільському голові у липні 2022 року.
  22. Про продаж земельної ділянки комунальної власності площею 0,0012 га по вул. Придорожна в с. Зазим’я на земельних торгах через електронну торгову систему.
  23. Про продаж земельної ділянки комунальної власності площею 0,0091 га по вул. Придорожна в с. Зазим’я на земельних торгах через електронну торгову систему.
  24. Земельні питання.
  25. Різне.

З проєктами рішень можна ознайомитися тут.

Дата

Лип 19 2022
Expired!

Час

08:30
Меню