Home 40 позачергова сесія 8 скликання

40 позачергова сесія 8 скликання

Відповідно до розпорядження сільського голови Віталія Крупенка, 15.09.2022р.  відбудеться засідання 40 позачергової сесії Зазимської сільської ради VIII скликання.

Орієнтовний порядок денний засідання:

 1. Про внесення змін до Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Зазимської сільської територіальної громади на 2022 рік.
 2. Про внесення змін до програми «Підтримка розвитку Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської селищної ради Броварського району Київської області” на 2022 рік.
 3. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Зазимської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки.
 4. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2021-2023 роки.
 5. Про внесення змін до «Програми заходів з організації територіальної оборони на території Зазимської сільської територіальної громади на 2022-2023 роки».
 6. Про внесення змін до рішення 25 сесії Зазимської сільської  ради VІIІ скликання від 24 грудня 2021 року № 2580-25-VІІI «Про бюджет Зазимської сільської територіальної громади на 2022 рік»
 7. Про включення до мережі головного розпорядника бюджетних коштів Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2022рік.
 8. Про утворення Центру надання адміністративних послуг Зазимської сільської ради та затвердження Положення про нього.
 9. Про затвердження Регламенту роботи Центру надання адміністративних послуг Зазимської сільської ради Броварського району Київської області
 10. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Відділ з організації надання адміністративних послуг Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
 11. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального підприємства “Добробут”.
 12. Про внесення змін до структури та загальної чисельності працівників апарату та виконавчих органів Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2021 рік.
 13. Про внесення змін до штатного розпису апарату та виконавчих органів Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2022 рік.
 14. Про затвердження звіту про незалежну оцінку ринкової (справедливої) вартості нежитлових приміщень.
 15. Про безоплатне прийняття майна на баланс Зазимської сільської ради.
 16. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на баланс Управління освіти, культури, молоді та спорту Зазимської сільської ради.
 17. Про безоплатне прийняття на баланс Зазимської сільської ради транспортного засобу.
 18. Про передачу до статутного фонду комунального підприємства “Добробут” майна комунальної власності територіальної громади.
 19. Про надання дозволу на списання та утилізацію основного засобу, який знаходиться на балансі Рожнівської філії Пухівського закладу загальної середньої освіти Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
 20. Про надання матеріальної допомоги жителям громади.
 21. Про затвердження розміру премії сільському голові у вересні 2022 року.
 22. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
 23. Про звільнення ТОВ “АБК “КВАРТАЛ” від сплати орендної плати за землю комунальної власності в умовах воєнного стану.
 24. Земельні питання.
 25. Різне.

З проєктами рішень можна ознайомитися тут.

Дата

Вер 15 2022
Expired!

Час

08:30
Меню