Home Громадські обговорення_ДПТ (Погреби, вул.Кутузова, 0.157 га)

Громадські обговорення_ДПТ (Погреби, вул.Кутузова, 0.157 га)

ПОВІДОМЛЕННЯ

Повідомлення щодо оприлюднення проекту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 0,157 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Кутузова в с. Погреби Броварського району Київської області» про початок процедури громадських обговорень та розгляду і врахування пропозицій громадськості.

На виконання ст. 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555.

Зазимська сільська рада проводить громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 0,157 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Кутузова в с. Погреби Броварського району Київської області».

Замовником детального плану території є Зазимська сільська рада. Розробник – ТОВ «ПРОЕКТГЕНПЛАН». Підставою для розроблення є рішення Зазимської сільської ради Броварського району Київської області від 30 вересня 2021 року №2111-20 позачергової-VIII.

Ознайомитись з проектом «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 0,157 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Кутузова в с. Погреби Броварського району Київської області» можливо у адміністративному приміщенні Зазимської сільської ради за адресою: 07416, вул. Єдності, буд. 57, с. Погреби, Броварського району Київської області та на офіційному сайті (https://zotg.gov.ua/).

Пропозиції до містобудівної документації приймаються у письмовому вигляді з 17.12.2021 року на вищезазначену адресу. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Громадські обговорення завершуються 15.01.2022 року.

Відповідальна особа – Денисюк Ольга Йосипівна.

З метою дотримання процедури проведення громадських обговорень, запланована прилюдна презентація матеріалів та громадські слухання детального плану території за участі замовника, розробника та платника у адміністративному приміщенні Зазимської сільської ради в с. Погреби, за адресою: 07416, вул. Єдності, буд. 57, с. Погреби, Броварського району Київської області 27.01.2022 року о 16:00 годині.

ПЗ_ДПТ_заклад_торгівлі

1. В системі розселення1

2.Існуючого використання

3

4

5

6

Дата

Січ 27 2022
Expired!
Меню