Home Громадські слухання – Мобільний зв’язок

Громадські слухання – Мобільний зв’язок

23 липня 2021 року о 10:00 в актовій залі Зазимського НВО (c.Зазим’я, вул.Лісова, 61) відбудуться громадські слухання щодо щодо питання встановлення технічних засобів оператора телекомунікацій Vodafone на водонапірній вежі, яка встановлена в межах території ЖК Десна-Резіденс.
Запрошуємо населення до обговорення даного питання!
Пояснення (витяг з листа-звернення ПрАТ “ВФ Україна”).
…ПрАТ “ВФ Україна” один з українських операторів мобільного зв’язку, який, враховуючи ліцензійні та соціальні зобов’язання перед Державою (щодо надання користувачам послуг зв’язку за встановленими показниками якості згідно з вимогами ЗУ “Про телекомунікації”, Концепції розвитку телекомунікацій в Україні, Наказу Міністерства транспорту та зв’язку України №147 від 19.03.2010 р. “Про встановлення рівнів якості послуг рухомого (мобільного) зв’язку” та інших відповідних підзаконних нормативно-правових актів), постійно розширює мережу, шляхом розміщення обладнання на об’єктах нерухомості різної форми власності.
Зважаючи на об’єктивну необхідність розширення ємкості мережі у с.Зазим’я, на виконання Указу Президента №497/2019 від 08.07.2019 р. “Про деякі заходи з покращення доступу до мобільного Інтернету”, ПрАТ “ВФ Україна” звертається до Вас з проханням розглянути можливість розміщення обладнання на водонапірній вежі, яка розташована в межах території ЖК Desna residence.
Звертаємо Вашу увагу на те, що встановлення обладнання суттєво покращить якість надання послуг оператора мобільного зв’язку, що повністю відповідає вимогам органів державної влади та приведе до зменшення кількості скарг, які постійно надходять з того району.
У разі Вашої згоди, гарантуємо, що всі роботи будуть виконуватися згідно погоджуваної документації в суворій відповідності до існуючих правил протипожежної безпеки, охорони праці та в межах існуючих санітарно-екологічних нормативів за кошти нашої Компанії.
Усе обладнання має сертифікати відповідності УкрСЕПРО та висновки СЕС…

Дата

Лип 23 2021
Expired!

Час

10:00
Меню