Home конкурс  на залучення суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

конкурс  на залучення суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

Зазимська сільська рада Броварського району Київської області  оголошує конкурс  на залучення суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки  комунальної власності  площею 0,0254 га   кадастровий номер: 3221284801:01:080:0051 для  будівництва і обслуговування будівель торгівлі (КВЦПЗ-03.07) на якій розташований належний Пилипейку Р.В. об’єкт нерухомого майна   по вул. Харченка в с. Літки.

Конкурс відбудеться 03 травня 2024 року о 10.00 за адресою: вул. Широка,6, с. Зазим’я  (приміщення Зазимської сільської ради).

Претенденти, що мають відповідну кваліфікацію підтверджену сертифікатом, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні до 02.05.2024 включно подати до Зазимської сільської ради заяву та конкурсну документацію, а саме: копії установчих документів претендента; копію ліцензії та сертифікату на право здійснення оціночної діяльності; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельних ділянок; конкурсні пропозиції щодо вартості робіт відповідно до калькуляції витрат пов’язаних із виконанням робіт, а також, строк виконання робіт з експертної оцінки земельних ділянок (подаються у запечатаному конверті).

За довідками звертатися за тел. (04594)29-281            

Контактна особа, Н.М. Троценко 

 

 

Дата

Тра 03 2024
Expired!
Меню