Home Податки та збори в Зазимській СТГ на 2023 рік. Проєкт

Податки та збори в Зазимській СТГ на 2023 рік. Проєкт

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта проєкту рішення Зазимської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків і зборів на території Зазимської сільської територіальної громади на 2023 рік».

На виконання ст. 143 Конституції України, пункту 8.3 статті 8, пунктів 12.3, 12.4 і 12.5 статті 12 Податкового кодексу України, пункту 24 статті 26 та статті 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» Управління фінансів Зазимської сільської ради Броварського району Київської області виноситиме на розгляд сесії Зазимської сільської ради проєкт рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків і зборів на території Зазимської сільської територіальної громади на 2023 рік».

Стислий зміст регуляторного акта
Проєкт рішення Зазимської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків і зборів на території Зазимської сільської територіальної громади на 2023 рік», який передбачає встановлення ставок земельного податку за використання земельних ділянок та перелік пільг, встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, які забезпечили б надходження до місцевого бюджету для реалізації місцевих програм, створення рівних прав і можливостей для всіх фізичних осіб-підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Зазимської сільської територіальної громади та забезпечити надходження до загального фонду місцевого бюджету. Проєктом регуляторного акта передбачається виконання вимог чинного законодавства та забезпечення надходження до загального фонду місцевого бюджету, для виконання програми соціально-економічного розвитку Зазимської сільської територіальної громади.

Проєкт рішення та аналіз регуляторного впливу опубліковано на офіційному сайті Зазимської сільської ради: https://zotg.gov.ua

ПРОЕКТ Рішення про місцеві податки та збори Зазимської СТГ на 2023р.

Основною метою розроблення документа є забезпечення наповнення місцевого бюджету та виконання вимог Податкового кодексу України.
Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання та їх об’єднань, інформаційно-дорадчих органів протягом місяця з дня опублікування проєкту рішення за адресою:
E-mail: zotg@ukr.net
07415, Київська обл., Броварський р-н, с. Зазим’я, вул. Широка, 6
Телефон (04594) 29-281, 76-218

Дата публікації: 10 травня 2022 року

Дата

Чер 10 2022
Expired!
Меню