Home Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта “Про організацію надання ритуальних послуг”

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта “Про організацію надання ритуальних послуг”

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Зазимської сільської ради «Про організацію надання ритуальних послуг на території Зазимської сільської територіальної громади»
Проект регуляторного акта – рішення Зазимської сільської ради «Про організацію надання ритуальних послуг на території Зазимської сільської територіальної громади».
Розробник проекту –Зазимська сільська рада Броварського району Київської області.
Мета проекту – впорядкування відносин при наданні послуг, а саме: чіткому визначенні прав, обов’язків, відповідальності всіх суб’єктів правовідносин у сфері поховання та надання ритуальних послуг на території Зазимської сільської територіальної громади, порядків організації поховань і ритуального обслуговування населення, утримання кладовищ та інших місць поховань
Інформація про спосіб оприлюднення проекту регуляторного акту
Аналіз регуляторного впливу та проект рішення оприлюднюються на офіційному веб-сайті сільської ради https://zotg.gov.ua
Термін прийняття зауважень і пропозицій до проекту даного рішення становить 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному веб-сайті сільської ради.
Пропозиції та зауваження приймаються розробником проекту у термін до 06 лютого 2022 року в письмовій формі за поштовою адресою: 07415, вул. Широка, 6, с. Зазим’я та на електронну адресу: zotg@ukr.net
Телефон для довідок: +380459429281

Проект регуляторного акту

Аналіз регуляторного впливу

Дата

Лют 06 2022
Expired!
Меню