Home Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу СЕО (18 земельних ділянок загальною площею 2,0001 га)

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу СЕО (18 земельних ділянок загальною площею 2,0001 га)

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування – «Детальний план території 18 земельних ділянок загальною площею 2,0001 га для індивідуального садівництва в адмінмежах Зазимської сільської ради за межами с. Літки»

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Зазимська сільська рада Броварського району Київської області оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування – «Детальний план території 18 земельних ділянок загальною площею 2,0001 га для індивідуального садівництва в адмінмежах
Зазимської сільської ради за межами с. Літки».

Повна назва документа державного планування та стислий виклад його змісту: «Детальний план території 18 земельних ділянок загальною площею 2,0001 га для індивідуального садівництва в адмінмежах Зазимської сільської ради за межами с. Літки». Необхідність розроблення детального плану обумовлена визначенням просторової композиції і параметрів забудови, організацією транспортного і пішохідного руху, визначенням планувальних обмежень використання території.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: орган згідно з   Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Передбачувану процедуру громадського обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: з 18.серпня.2023 по 28.серпня.2023;

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил;

в) дата, час і місце проведення громадських слухань: не передбачається проведення громадських слухань;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування (за наявності) та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: в приміщені Зазимської сільської ради Броварського району Київської області за адресою: вул. Широка, 6, село Зазим’я, Броварський р-н, Київська обл., 07415, а також на офіційному сайті (https://zotg.gov.ua/) протягом 10 днів з дня оприлюднення цього повідомлення.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Зазимська сільська рада Броварського району Київської області за адресою: вул. Широка, 6, село Зазим’я, Броварський р-н, Київська обл., 07415.

Електронна адреса: zotg@ukr.net.

Строк: з 18 серпня 2023 року по 28 серпня 2023 року.

Відповідальна особа: Підіпригора Тетяна Василівна начальник відділу з організації надання адміністративних послуг «ЦНАП».

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: у приміщенні Зазимської сільської ради Броварського району Київської області за адресою: вул. Широка, 6, село Зазим’я, Броварський р-н, Київська обл., 07415.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: зважаючи на географічне положення проектованої території транскордонні наслідки реалізації проекту документа «Детальний план території 18 земельних ділянок загальною площею 2,0001 га для індивідуального садівництва в адмінмежах Зазимської сільської ради за межами с. Літки» для довкілля, у тому числі здоров’я населення, не очікуються.

Заява_СЕО_ДПТ с. Літки

Дата

Сер 28 2023
Expired!
Меню