Home СЕО до ДПТ садибної забудови частини с.Погреби обмеженого р.Кодак

СЕО до ДПТ садибної забудови частини с.Погреби обмеженого р.Кодак

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту  документу державного планування “Детальний план території садибної забудови частини с. Погреби Броварського району Київської області обмеженого р. Кодак (кадастровий номер земельної ділянки: 3221286400:03:002:0163»)”.

 на виконання вимог п. 4 ст. 12 ЗАКОНУ УКРАЇНИ “Про стратегічну екологічну оцінку” з метою одержання, врахування зауважень та пропозицій громадськості в процесі громадського обговорення Зазимська сільська рада інформує про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

1)         Повну назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: “Детальний план території садибної забудови частини с. Погреби Броварського району Київської області обмеженого р. Кодак (кадастровий номер земельної ділянки: 3221286400:03:002:0163»)”. Детальний план території розроблено з метою можливості розміщення на даній території запроектованої cсадибної забудови з дотриманням містобудівних та санітарних норм та правил, визначення функціонального використання території, містобудівних умов та обмежень, упорядкування транспортної інфраструктури та прибережної охоронної зони.

2)         Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Зазимська сільська рада Броварського району Київської області.

3)         Передбачувану процедуру громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: з 01 вересня по 03 жовтня 2022р.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): згідно із Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку.

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

Громадські слухання  відбудуться 29 вересня 2022 року в адміністративній будівлі виконавчого комітету Зазимської сільської ради в с. Погреби за адресою: 07413, вул. Єдності, буд. 57, с. Погреби, Броварський р-н, Київська обл. о 15:00.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Ознайомитися з проектом містобудівної   документації, пояснювальною  запискою та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в кабінеті землевпорядника в адміністративній будівлі виконавчого комітету Зазимської сільської ради в с. Погреби за адресою: 07416, Київська обл., Броварський р-н, с. Погреби, вул. Єдності, буд. 57.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Зазимська сільська рада. Адреса: Адміністративна будівля Зазимської сільської ради, 07413, Київська область, Броварський район, с. Погреби, вул. Єдності, буд. 57, e-mail: zotg@ukr.net строком з 01 вересня до 03 жовтня 2022р.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Адміністративна будівля Зазимської сільської ради, 07413, Київська область, Броварський район, с. Погреби, вул. Єдності, буд. 57

4)         Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: не потребує.

Дата

Жов 03 2022
Expired!
Меню