Спортивні досягнення погребських учнів

З початку грудня відбулося кілька спортивних змагань, в яких взяли участь учні Погребського ліцею. Їхні старання ознаменувалися перемогами.
Пікулєвич Марію, учениця 3-б класу, 9 грудня взяла участь у всеукраїнських змаганнях з фігурного катання «Кубок святого Миколая» в місті Богуслав і посіла перше місце.
З 6 по 9 грудня у місті Кам’янське Дніпропетровської області проходив Чемпіонат України для осіб з порушенням ОРА і зору. Учениця 9-б класу Бондарчук Олеся проплила на цих змаганнях 5 дистанцій. В перший день Леся виконала вже офіційно норматив Майстра спорту України і посіла друге місце. В передостанній день змагань вона встановила новий рекорд України на 50 м брасом серед дівчат і посіла два перших місця на цій дистанції і на 200 м вільним стилем.
Вітаємо юних спортсменок з перемогами! Бвжаємо сил та нових звершень!
_____
Принагідно звертаємося до всіх жителів Придесення!
В нашій громаді багато юних та дорослих спорсменів, митців, науковців, активістів, які роблять внесок в розвиток України і є відомими в своїх колах, але про них нічого не відомо в громаді. Давайте ци виправимо разом! Повідомляйте про цих людей – в 2024 році зробимо серію розповідей та інтерв’ю про жителів нашої громади.
Котакти: 0936309231, PavloKryvobok@ukr.net
Попередній запис
До уваги суб’єктів аквакультури!
Наступний запис
Просимо пройти опитування щодо ефективності Закону України «Про ринок природного газу»
Вам також може сподобатися
Меню