Відвідай концерт заочно – зроби внесок в придбання тепловізора!

12 серпня в Зазимській сільській територіальній громаді відзначали День молоді. Ініціатором та організатором заходу стала Молодіжна рада при Зазимській сільській раді. Безпосередню підтримку проведенню дійства надали КЗ «Центр дозвілля, молоді та спорту» Зазимської сільської ради.

Метою заходу було об’єднання молоді громади, популяризація молодих підприємців та збір коштів для придбання тепловізорів військовим з Придесення.

Свято розпочалося з показових боксерських спарингів від вихованців боксерського клубу «Молот», школа якого недавно відкрилася в селі Пухівка. Після цього до слова було запрошено найбільш титулованих молодих спортсменів-боксерів Придесення – брата та сестру Дмитра і Марію Ловчинських.

З вітальним словом до гостей свята звернулися секретар Зазимської сільської ради Бондаренко Олег, голова Молодіжної ради Бойко Андрій та староста с.Літки Дацько-Різник Наталія.

Концертні номери були поєднанні виступами підприємців.

Своїми секретами успіху та порадами поділилися підприємці: Денисюк Юрій, Петрусенко Анна, Чиж Юлія, Гайдак Марія та Редька Ольга, Кудерська Ірина, Савчук Данило, Джебка Ніка, Спілок Анастасія.

До концертної програми увійшли виступи Радченко Крістіни, Яіцької Оксани, Рудницького Артема, Некрашевич Катерини, Єжелі Софії, танцювального тріо Гайдак Олександри, Чернеги Владислава та Мироненко Ірини, братів-баяністів Багдасарів, Бахіної Оксани, Філюшиної Даши, хореографічний номер Бойко Ірини, танець «Квітка-Душа» від Fitness Panianka. Завершальним акордом свята стало спільне виконання пісні «Ой у лузі червона калина…».

Локації з презентацією своєї діяльності представили Fitness Panianka, BodyBar Studio, Logomozok, LAV candles (Медові Свічки), Dolci Fiori, вироби з мила від Некрашевич Катерини. Також свої вироби (кухонні лопатки) на святі представив юний Чернюк Костя, який самостійно виробляє лопатки та кошти від їх продажу передає на потреби ЗСУ (детальніше про нього читайте в за статті за посиланням).

Дякуємо всім, хто допомагав з організацією та проведенням свята. Зокрема, Ткачуку Андрію Леонідовичу, Щиголь Наталії Миколаївні, Лисянській Ользі Віталіївні, Кожушко Валентині Борисівні, Делайчуку Володимиру Федоровичу, Омелі Любові Борисівні.

На даний час зібрано лише 25 000 гривень. Для придбання хоча б одного тепловізора потрібно ще стільки ж.

Пропонуємо Вам побути на концерті заочно та зробити внесок в придбання тепловізора, перевівши на картковий рахунок хоча б 50 гривень. 500 переглядів це 25 000 гривень. Тому дивіться концерт самі і поширюйте цей запис на своїх сторінках. Ми повинні зібрати хоча б на один тепловізор!!!

Номер карткового рахунку Ощадбанку

5167 8032 3361 3939

(Радченко К.М.)

Посилання на відео концерту:

Попередній запис
Про результати Конкурсу
Наступний запис
До якого центру зайнятості подати заяву на реєстрацію?
Вам також може сподобатися
Меню