Виконком – 20.10.2023

21 жовтня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Зазимської сільської ради, на якому розглядалося лише два питання.

Перше питання, по суті, стало причиною позачергово зібрання і стосувалося будівництва каналізаційно-насосної станції з напірними трубопроводами по вулиці Київська в селі Зазим’я. Загалом цей проєкт почав реалізовуватися ще в 2021 року і його замовником був Департамент житлового-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації. Через низку причин, зокрема, у зв’язку з повномасштабним вторгненням проєкт було призупинено. Відповідно до акту прийому-передачі робіт, комісія прийняла фактичний обсяг робіт. Згодом реалізація проєкту була передана з обласного рівня на рівень громади. Разом з цим було внесено корегування до проєктно-кошторисної документації. Враховуючи той факт, що експертний звіт за даним проєктом було отримано після попереднього чергового засідання виконкому, було скликано позачергове засідання.

Відповідно до документації, загальна вартість оцінюється в понад 22 млн грн. При цьому, враховуючи те, що частина проєкту була реалізована ще в 2021 році, на завершальний етап реалізації проєкту рішенням сесії було виділено близько 6 млн грн.

Варто зауважити, що реалізація даного проєкту дозволить вирішити питання водовідведення в новому ЖК Парк, дитячому садочку та за технічної можливості в інших об’єктах, які знаходяться поряд.

Друге питання стосувалося розгляду звернення керівника дошкільного закладу щодо проведення ремонтних робіт в найпростішому укритті дитячого садочка.

Попередній запис
Розклад інформаційних семінарів з питань зайнятості
Наступний запис
Щодо застосування РРО/ПРРО у разі реалізації товарів (послуг), оплата за які здійснюється за допомогою сервісу «Інтернет-банкінг»
Вам також може сподобатися
Меню