Зустріч з Дмитром Лазуткіним

13 листопада 2022 року в Погребському ліцеї відбулася цікава культурна подія. На зустріч з жителями громади завітав український поет, журналіст, телевізійний продюсер, спортивний коментатор Дмитро Лазуткін.

Багатьом телеглядачам його голос досить знайомий. Особливо шанувальникам боксу, адже практично всі бої Кличків коментував саме він. Окрім цьому, Дмитро має інший бік своїх талантів – він досить відомий в Україні поет, твори якого наповнені легкістю та точністю думки. Мабуть, найбільш відомим його віршем є твір «Така спокуслива», який був покладений на музику та виконаний групою KOZAK SYSTEM. Ця пісня стала саундтреком до серіалу «Останній москаль».

Модератором зустрічі була Тетяна Давиденко, яка досить відома серед сучасних українських письменників.

Дмитро Лазуткін презентував присутнім свою нову збірку «Закладка», зачитавши деякі вірші та прозові твори з неї.

На жаль, зустріч відвідало мало людей, попри те, що для під’їзду з інших придесенських сіл було надано безкоштовний автобус. Однак, попри це, спілкування з поетом було приємним, легким і цікавим. А освітлення від ліхтарів та те, що зустріч проходила в укритті, передавало атмосферу сьогодення. До речі, як військовий кореспондент, Дмитро часто відвідує прифронтові зони та буває на «нулі». Тому його вірші на воєнну тематику  звучать реалістично та переконливо.

Організатори заходу: Сучасна громадська бібліотека с.Зазим’я, Управління освіти, культури, молоді та спорту Зазимської сільської ради, Молодіжна рада Придесення.

Автор відео та частини фото: Viktor Kruk

Попередній запис
Повертаємося до старих правил вивезення сміття в громаді
Наступний запис
Внутрішньогосподарський контроль за обігом насіння  в осінньо-зимовий період
Вам також може сподобатися
Меню