Home 45 позачергова сесія 8 скликання

45 позачергова сесія 8 скликання

Відповідно до розпорядження сільського голови Віталія Крупенка, 09/12.2022р.  відбудеться засідання 45 позачергової сесії Зазимської сільської ради VIII скликання.

Орієнтовний порядок денний засідання:

1. Про безоплатне прийняття майна на баланс Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
2. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на баланс Добровольчого формування Зазимської територіальної громади № 1.
3. Про надання згоди на співробітництво між територіальними громадами.
4. Про надання дозволу на списання та утилізацію зношеного бібліотечного фонду, який знаходиться на балансі сільських бібліотек КЗ «ЦКДС» Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
5. Про передачу субвенції з місцевого бюджету до Державного бюджету на виконання програми соціально-економічного розвитку регіонів, щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на них та забезпечення пожежної безпеки на території Зазимської сільської територіальної громади у 2022 році.
6. Про внесення змін до рішення 25 сесії Зазимської сільської ради VІIІ скликання від 24 грудня 2021 року № 2580-25-VІІI «Про бюджет Зазимської сільської територіальної громади на 2022 рік».
7. Про надання матеріальної допомоги жителям громади.
8. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
9. Про затвердження площі приміщень комунального майна що підлягають передачі в оренду через аукціон.
10. Про затвердження звіту про незалежну оцінку ринкової (справедливої) вартості нежитлових приміщень.
11. Про виплату грошової винагороди учасникам спортивних змагань.
12. Про внесення змін до видів економічної діяльності комунального підприємства “Добробут”.
13. Про передачу до статутного фонду комунального підприємства “Добробут” статутних фондів реорганізованих комунальних підприємств.
14. Про затвердження нової редакції статуту комунального підприємства “Добробут”.
15. Про продаж Карсиму В. Г. земельної ділянки комунальної власності несільськогосподарського призначення площею 0,6000 га, розташованої по вул. Радгоспна в с. Зазим’я.
16. Про скасування рішення виконавчого комітету Зазимської сільської ради від 29.09.2022р. №280 “Про погодження ТОВ “ДАБЛ-Ю НЕТ ЮКРЕЙН” проведення робіт по будівництву магістральної оптичної мережі”.
17. Земельні питання.
18. Різне.

З проєктами рішень можна ознайомитися тут.

Дата

Гру 09 2022
Expired!

Час

09:00
Меню