Home Оголошення. Конкурс на залучення суб’єкта оціночної діяльності

Оголошення. Конкурс на залучення суб’єкта оціночної діяльності

Зазимська сільська рада оголошує конкурс на залучення суб’єкта оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,60 га кадастровий номер 3221282801:01:128:0005, для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд переробної, машинобудівної та іншої промисловості, з метою продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.

Земельна ділянка розташована за адресою: вулиця Промислова (Радгоспна), село Зазим’я, Броварський район, Київська область.

Конкурс відбудеться 29.11.2022 о 10:00 за адресою:  вул. Широка, 6, с. Зазим’я, Броварського району, Київської області, в сесійній залі Зазимської сільської ради.

Претенденти, що мають відповідну кваліфікацію підтверджену сертифікатом, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні до 24.11.2022  включно, подати до Зазимської сільської ради заяву та конкурсну документацію, а саме:

  • копії установчих документів претендента;
  • копію ліцензії та сертифікату на право здійснення оціночної діяльності;
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;
  • конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат пов’язаних із виконанням робіт, а також, строк виконання робіт з експертної оцінки земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).

За довідками звертатися за тел. (04594) 29-281, контактна особа Троценко Н.М.

 

Дата

Лис 29 2022
Expired!

Час

10:00
Меню