Home 43 позачергова сесія 8 скликання

43 позачергова сесія 8 скликання

Відповідно до розпорядження сільського голови Віталія Крупенка, 03.11.2022р.  відбудеться засідання 43 позачергової сесії Зазимської сільської ради VIII скликання.

Орієнтовний порядок денний засідання:

1. Про завершення процесу реорганізації юридичних осіб комунального підприємства “Рожнівське”, комунального підприємства “Пухівське”, комунального підприємства “Зазим’є – Будсервіс” шляхом приєднання до комунального підприємства “Добробут”.
2. Про затвердження «Програми енергозбереження та енергоефективності Зазимської сільської територіальної громади
на 2022-2025 роки».
3. Про внесення змін до рішення 25 сесії Зазимської сільської ради VІIІ скликання від 24 грудня 2021 року № 2580-25-VІІI «Про бюджет Зазимської сільської територіальної громади на 2022 рік».
4. Про погодження переведення сімейного лікаря (педіатра) з Зазимської медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини до Погребської медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
5. Про надання згоди на розірвання договору оренди майна.
6. Про безоплатне прийняття майна на баланс Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
7. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на баланс закладів освіти Зазимської сільської територіальної громади.
8. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на баланс Добровольчого формування Зазимської територіальної громади №1.
9. Про передачу до статутного фонду комунального підприємства “Добробут” майна комунальної власності територіальної громади.
10. Про надання матеріальної допомоги жителям громади.
11. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
12. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
13. Земельні питання.
14. Різне.

З проєктами рішень можна ознайомитися тут.

Дата

Лис 03 2022
Expired!
Меню