Home 42 чергова сесія 8 скликання

42 чергова сесія 8 скликання

Відповідно до розпорядження сільського голови Віталія Крупенка, 20.10.2022р.  відбудеться засідання 42 чергової сесії Зазимської сільської ради VIII скликання.

Орієнтовний порядок денний засідання:

 1. Звіт голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, освіти, культури, молодіжної політики, фізичної культури, спорту, туризму та соціального захисту населення.
 2. Звіт голови постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів, розвитку і вдосконалення місцевого самоврядування, запобігання корупції.
 3. Про затвердження звіту про виконання бюджету Зазимської сільської територіальної громади за 9 місяців 2022 року.
 4. Про внесення змін до програми «Фінансова підтримка для покращення надання вторинної медичної допомоги населенню Зазимської сільської територіальної громади та відновлення матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» територіальних громад Броварського району Київської області на 2022 рік».
 5. Про внесення змін до програми «Підтримка розвитку Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської селищної ради Броварського району Київської області  на 2022 рік.
 6. Про затвердження Програми «Внески до статутного капіталу комунальних підприємств Зазимської сільської територіальної громади на 2022-2025 роки»
 7. Про внесення змін до рішення 25 сесії Зазимської сільської  ради VІIІ скликання від 24 грудня 2021 року № 2580-25-VІІI «Про бюджет Зазимської сільської територіальної громади на 2022 рік».
 8. Про внесення змін до структури та загальної чисельності працівників апарату та виконавчих органів Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2021 рік.
 9. Про внесення змін до штатного розпису апарату та виконавчих органів Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2022 рік.
 10. Про внесення змін до штатного розпису Управління освіти, культури, молоді та спорту Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
 11. Про внесення змін до структури та загальної чисельності працівників Комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2022рік.
 12. Про надання згоди на прийняття майна у комунальну власність Зазимської сільської територіальної громади.
 13. Про безоплатне прийняття майна з балансу Комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на баланс Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
 14. Про безоплатне прийняття майна на баланс Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
 15. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на баланс Добровольчого формування Зазимської територіальної громади №1.
 16. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на баланс Комунального закладу “Центру культури дозвілля та спорту” Зазимської сільської ради.
 17. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на баланс
 18. Про затвердження переліку закупівель товарів робіт та послуг, що необхідно провести під час дії воєнного стану.
 19. Про затвердження площі приміщень комунального майна що підлягають передачі в оренду через аукціон.
 20. Про надання в оренду комунального майна з переліку ІІ типу.
 21. Про встановлення розміру орендної плати за оренду комунального майна Зазимської сільської ради у період дії воєнного стану.
 22. Про встановлення розміру орендної плати за оренду комунального майна Зазимської сільської ради у період дії воєнного стану.
 23. Про початок громадського обговорення Плану оптимізації мережі комунальних закладів освіти Зазимської сільської ради на 2022-2024 роки.
 24. Про виплату грошової винагороди працівникам поштових відділень населених пунктів Зазимської сільської територіальної громади знагоди відзначення Всесвітнього дня пошти.
 25. Про виплату матеріальної допомоги жителям громади.
 26. Про затвердження розміру премії сільському голові у жовтні 2022 року.
 27. Про надання погодження ТОВ «ЕКО ДЕСНА» на отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення піску.
 28. Про продаж земельної ділянки комунальної власності площею 0,3752 га по вул. Північна в с. Пухівка на земельних торгах через електронну торгову систему.
 29. Про затвердження переліку об’єктів критичної інфраструктури на території Зазимської сільської територіальної громади.
 30. Земельні питання.
 31. Різне.

З проєктами рішень можна ознайомитися тут.

Дата

Жов 20 2022
Expired!
Меню