Home 50 сесія 8 скликання

50 сесія 8 скликання

Відповідно до розпорядження сільського голови Віталія Крупенка, 10.03.2023р. відбудеться засідання 50 позачергової сесії Зазимської сільської ради VIII скликання.

Орієнтовний порядок денний засідання:

 1. Про внесення змін до «Програми заходів з організації територіальної оборони на території Зазимської сільської територіальної громади на 2022-2023 роки».
 2. Про внесення змін до «Програми виконання судових рішень та виконавчих документів про стягнення коштів з Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2023 – 2025 роки».
 3. Про внесення змін до назви об’єктів, що фінансуються за рахунок залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об`єктів соціально-культурної сфери.
 4. Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів на 2023 рік, що фінансуються за рахунок коштів Фонд охорони навколишнього природного середовища Зазимської сільської територіальної громади Броварського району Київської області.
 5. Про внесення змін до рішення 46 сесії Зазимської сільської  ради VІIІ скликання від 23 грудня 2022 року № 3217-46-VІІI «Про бюджет Зазимської сільської територіальної громади на 2023 рік».
 6. Про приведення найменування посади у відповідність та внесення змін до штатних розписів комунальних закладів освіти Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
 7. Про надання дозволу на списання та утилізацію зношеного бібліотечного фонду, який знаходиться на балансі Зазимської сільської бібліотеки КЗ «ЦКДС» Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
 8. Про безоплатне прийняття на баланс Зазимської сільської ради транспортного засобу.
 9. Про безоплатне прийняття на баланс Зазимської сільської ради транспортного засобу.
 10. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на баланс Добровольчого формування Зазимської територіальної громади № 1.
 11. Про зменшення розміру статутного фонду комунального підприємства “Добробут”.
 12. Про затвердження нової редакції статуту комунального підприємства “Добробут”.
 13. Про виплату грошової винагороди працівникам комунального підприємства “Добробут” з нагоди відзначення дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.
 14. Про реєстрацію права власності на громадський будинок.
 15. Про надання матеріальної допомоги жителям громади.
 16. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
 17. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
 18. Про затвердження звітів про незалежну оцінку ринкової (справедливої) вартості нежитлових приміщень.
 19. Про затвердження розміру премії сільському голові у березні 2023 року.
 20. Земельні питання
 21. Різне.

З проєктами рішень можна ознайомитися тут.

Дата

Бер 10 2023
Expired!
Меню